Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

musical

Musical Kosmos

musical

Musical Kosmos

Musical Kosmos - musical
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców, o jego sile niewyjaśnionej, doskonałej, która daje życie nieskończone. Nieziemska baśń obiektów astronomicznych, przedstawiona poprzez śpiew, akrobacje, różne techniki tańca, muzykę. Musical, który porusza serce.

Musical Kosmos - więcej informacji

Niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców, o jego sile niewyjaśnionej, doskonałej, która daje życie nieskończone. Czy znajdziesz w nim siebie? Czy on znajdzie Ciebie?

Musical przedstawia problemy współczesnego świata, bazuje na kluczowych wartościach oraz ich ulotności, a wszystko w kosmicznej scenerii. Pokazuje, jak bardzo w życiu potrzebna jest miłość, przyjaźń, radość i nadzieja. Spektakl wzbogacają ręcznie malowane horyzonty oraz oryginalna scenografia.

Bogactwo akrobacji i tańca zadziwia oraz cieszy oko młodszych, jak i starszych widzów, a skłaniające do refleksji dialogi i muzyka, wzruszają i dodają energii.

Musical Kosmos to autorska produkcja Akademii Artystycznej w realizacji Teatru Młodych. Premiera musicalu odbyła się w 2018 roku w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Zapraszamy na tournée Musicalu Kosmos po Polsce!

Zobacz więcej na stronie Teatru Młodych → www.teatrmlodych.pl

Bilety ulgowe przysługują wszystkim uczniom, emerytom oraz rencistom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Musical Kosmos

Musical z dobrym przeslaniem, mądrymi i wartościowymi tekstami. Artyści utalentowani z niezłą kondycja ! Dla mnie nie była to ani strata czasu ani pieniędzy bo to naprawdę ciekawe widowisko.
Rafał W. 03.02.2023 11:37
bardzo słaba wizualizacja, projekcja widać , że młodzi artyści mają przed soba jeszcze bardzo dużo pracy, aby występ zachwycał, był synchroniczny Przesłanie piękne Ale z pewnościa nie do grupy wiekowej dzieci przedskzolnych, jak zostalismy poinformowani . Atomy, cząsteczki, metafory, aluzje,...nie są jezykiem zrozumiałym dla dzieciaczków w tym wieku ukłądy choreograficzne ale całosc zbyt długa, onotonna, nie zaskakująca. Fajna rola czarnego charakteu, chyba ona utkwiła nam pozytywnie w pamięci
sds 01.02.2023 10:00
Wspaniały spektakl pod względem przesłania i poziomu technicznego artystów. Treści przekazywane w bardzo oryginalny sposób ukazują piękno wszechświata. Niech Teatr Młodych gra ten spektakl dalej!!!jest bardzo potrzebny nie tylko małym, ale młodym, którzy szukają odpowiedzi na podstawowe pytania.
Roland 30.01.2023 21:26
Było świetnie
Kasia 30.01.2023 11:41
Spektakl może dobry dla dzieci, mało ciekawa fabuła, bez większego pomysłu na dialogi, słabo śpiewający młody wokalista. Świetna młoda wokalistka, ładnie zatańczone. Cena biletów zupełnie nieadekwatna do poziomu artystycznego.
jz 30.01.2023 08:03
Za te cenę na Spektakt na wyższym poziomie. Przesłanie było piękne, muzyka. Widać że aktorzy mają dużo pracy przed sobą, żeby osiągnąć wysoki poziom. Taniec nie był zsynchronizowany. A dla dzieci 3 4 5 plus z pewnością dialogi nie zrozumiałe jeszcze. Mimo wszystko dzieci bardzo zadowolone, my też. Brakowało mi osobiście pełnej grafiki kosmicznej. Cudowna gra aktorska Pani, która grała czarny charakter. I loda solistka pięknie zaspiewala.
Przemysław 28.01.2023 23:05
Zabrakło informacji, że jest to przedstawienie dla najmłodszych widzów, więc byliśmy rozczarowani. Spodziewaliśmy się akrobacji cyrkowych i mocnych wrażeń. Ceny biletów bardzo przesadzone, powinny kosztować maksymalnie 40 zł za lepsze miejsca.
Serniczek 28.01.2023 08:42
W spektakl włożono bardzo dużo pracy, za co należą się brawa. Przekaz uniwersalny i mądry. To z co przeszkadzało to za długie piosenki i brak bezpośredniego powiązania kolejnych scen ze sobą. Starsze dzieci przez to trochę się nudziły. Młodsze bardzo zainteresowane, ale nie do końca rozumiały o co chodzi, przez użyty język - materia, cząsteczki, atomy. Dlatego, mino dużej liczby akrobacji, 3 gwiazdki.
OlaJ 28.01.2023 08:41
Było super, niesamowity występ,wywarł na nas ogromne wrażenie.
Ania 28.01.2023 08:27
Musical w niezwykły sposób mówi i tym co w życiu jest ważne i dobre. Bardzo polecam i dla dorosłych żeby przypomnieli sobie jak być sobą i dla dzieci, które zachwyca się niezwykłymi kreacjami i niespotykana choreografia oraz akrobacjami. Dodatkowo przyjemnie jest zobaczyć z jaka ogromna pasja i zaangażowaniem można występować na scenie. Wyszliśmy - 7-latek i jego mama bardzo zauroczeni tym musicalem.
Ada 27.01.2023 11:10
Musical przepiękny,że wspaniałym przesłaniem, szczególnie na dzisiejsze czasy.Jestem zachwycona❤️
Mariola 27.01.2023 09:23
Skromna scenografia. Mało zróżnicowany repertuar piosenek i melodii. Monotonny. Gra aktorska i kostiumy na dobrym poziomie.
Anonim 27.01.2023 08:35

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

 • Musical z dobrym przeslaniem, mądrymi i wartościowymi tekstami. Artyści utalentowani z niezłą kondycja ! Dla mnie nie była to ani strata czasu ani pieniędzy bo to naprawdę ciekawe widowisko.

  Rafał W. 03.02.2023 11:37


 • Wspaniały spektakl pod względem przesłania i poziomu technicznego artystów. Treści przekazywane w bardzo oryginalny sposób ukazują piękno wszechświata. Niech Teatr Młodych gra ten spektakl dalej!!!jest bardzo potrzebny nie tylko małym, ale młodym, którzy szukają odpowiedzi na podstawowe pytania.

  Roland 30.01.2023 21:26


 • Było świetnie

  Kasia 30.01.2023 11:41


 • Było super, niesamowity występ,wywarł na nas ogromne wrażenie.

  Ania 28.01.2023 08:27


 • Musical w niezwykły sposób mówi i tym co w życiu jest ważne i dobre. Bardzo polecam i dla dorosłych żeby przypomnieli sobie jak być sobą i dla dzieci, które zachwyca się niezwykłymi kreacjami i niespotykana choreografia oraz akrobacjami. Dodatkowo przyjemnie jest zobaczyć z jaka ogromna pasja i zaangażowaniem można występować na scenie. Wyszliśmy - 7-latek i jego mama bardzo zauroczeni tym musicalem.

  Ada 27.01.2023 11:10


 • Musical przepiękny,że wspaniałym przesłaniem, szczególnie na dzisiejsze czasy.Jestem zachwycona❤️

  Mariola 27.01.2023 09:23


Polecane z kategorii musical