Świętuj z nami Nowy Rok!

Wybierz się z rodziną lub przyjaciółmi na wydarzenia, które wprawią Was w noworoczny nastrój.

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Początek roku to wyjątkowy czas. Okres noworoczny możecie spędzić na wiele sposobów — na rozkoszując się domową atmosferą, w podróży do wymarzonych miejsc lub oddając się ulubionym rozrywkom. Balet, koncert, kino czy teatr — na Nowy Rok możecie obejrzeć ulubioną sztukę, posłuchać koncertu noworocznego lub wziąć udział w jedynym w swoim rodzaju widowisku multimedialnym. Bilety znajdziecie w serwisie internetowym biletyna.pl!

Spędźcie Nowy Rok tak, jak lubicie!

Nowy Rok to dzień, który większość osób spędza w gronie rodziny lub znajomych. A co gdyby tego dnia albo w czasie najbliższych dni zrobić coś wyjątkowego i sprawić przyjemność sobie? W końcu, jak mawia stare przysłowie „Jaki Nowy Rok, taki cały rok”! Propozycji na spędzenie Nowego Roku jest nieskończenie wiele, jednak te najciekawsze znajdziecie w serwisie internetowym biletyna.pl.

Na stronie internetowej biletyna.pl na fanów dobrej zabawy czeka kalendarzy wydarzeń, w którym nie brakuje koncertów, spektakli i innych imprez noworocznych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających koneserów sztuki i kultury. Za pośrednictwem serwisu kupicie też bilety na najciekawsze z nich — bez wychodzenia z domu i stania w kolejkach!

Wspólne kolędowanie, noworoczny koncert, a może spektakl teatralny?

Nowy Rok dobrze jest rozpocząć „z przytupem”. Jesteście fanami muzyki klasycznej, a może wolicie spektakularne widowiska multimedialne? Nowy rok rozpocznijcie na koncercie noworocznym. Co powiecie na Koncert Wiedeński w wykonaniu Operetki Kijowskiej? A może chcecie posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra? Bilety już na Ciebie czekają!
Kalendarz imprez noworocznych obfituje w wydarzenia, które angażują wszystkie zmysły. Doskonałym tego przykładem są występy Teatru Piasku Tetiany Galitsyny, podczas których na oczach widzów rozgrywa się fenomenalny spektakl z muzyką w tle.

Na stronie biletyna.pl znajdziecie też masę innych pomysłów na spędzenie tego wyjątkowego czasu. Poznajcie je wszystkie!