Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

opera

Wiesław Ochman i jego goście

opera

Wiesław Ochman i jego goście

Wiesław Ochman i jego goście - opera

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Głównym bohaterem tego wydarzenia artystycznego jest wybitny tenor światowej sławy. Najlepszy śpiewak polski występujący na najważniejszych scenach operowych świata. Artysta zaprosił do wspólnego występu w Gdańsku dwie wspaniałe solistki z Opery Śląskiej w Bytomiu: Justynę Dyla – sopran oraz Renatę Dobosz – mezzosopran. Towarzystwo Orkiestry „Le Quattro Stagioni” złożonej z najlepszych muzyków poznańskich oraz dyrygenta Tadeusza Żmijewskiego gwarantuje najwyższy poziom artystyczny.

Wiesław Ochman i jego goście - więcej informacji

„Wiesław Ochman i jego goście” – głównym bohaterem tego wydarzenia artystycznego jest wybitny tenor światowej sławy. Najlepszy śpiewak polski występujący na najważniejszych scenach operowych świata. Pracował z takimi dyrygentami jak Herbert von Karajan i Leonard Bernstein. Ochman to ikona sztuki operowej, którego sława wykracza poza świat muzyki klasycznej. Artysta zaprosił do wspólnego występu w Gdańsku dwie wspaniałe solistki z Opery Śląskiej w Bytomiu (w której sam debiutował): Justynę Dyla – sopran oraz Renatę Dobosz – mezzosopran. Towarzystwo Orkiestry „Le Quattro Stagioni” złożonej z najlepszych muzyków poznańskich oraz dyrygenta Tadeusza Żmijewskiego gwarantuje najwyższy poziom artystyczny i niezapomniane przeżycia muzyczne.

W programie koncertu same przeboje muzyki operetkowej, operowej i musicalowej. Takie koncerty nie zdarzają się na co dzień. Wyjątkowa okazja na wielkie artystyczne uniesienia. Zapraszamy mieszkańców Gdańska i Pomorza na to wielkie wydarzenie muzyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Wiesław Ochman i jego goście


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii opera