spektakl

321 IMPRO Festiwal koncert MUSIC IMPRO SHOW (niedziela)

spektakl

321 IMPRO Festiwal koncert MUSIC IMPRO SHOW (niedziela)

321 IMPRO Festiwal koncert MUSIC IMPRO SHOW (niedziela) - Bilety na spektakl teatralny

20.30 MUSIC IMPRO SHOW

Festiwal 321 impro zakończymy tradycyjnie muzycznie. Oczywiście coś zdradzić należy choć wiemy, że nasza festiwalowa Publiczność ufa nam bezgranicznie w tej kwestii i w zasadzie wystarczą fakty.

A fakty są takie: Joanna Kołaczkowska – od kilku lat stała gwiazda lśniąca na festiwalowej naszej scenie, gotowa na wszelkie wyzwania. Przyjaciel wydarzenia wspierający swoim olbrzymim talentem, dzieląca się sympatią swoich Widzów, bo obok Jej nazwiska nie można przejść obojętnie. I tym razem zobaczą Ją Państwo w momencie uwalniania w sobie scenicznej dzikiej zwierzyny. Obok Niej ulubieniec narodowy Kacper Kuszewski. Jak donosi wikipedia znakomity polski aktor teatralny, filmowy, dubbingowy, wokalista. Ani jak gra, ani jak śpiewa przekonywać specjalnie nikogo nie trzeba, ale można się przekonać o Jego zdrowym dystansie do życia podglądając Go w procesie tworzenia czyli impro. Zdradził nam , że trochę się „boi” ale jest jakaś moc i siła, która kazała mu zgodzić się na udział w Music Impro Show. Nie inaczej było z Anią Czartoryską-Niemczycką. Niech Was nie zwiedzie wizerunkowa delikatność, elegancja i opanowanie. Pod tym płaszczem kryją się niezwykłe pokłady dziecięcej kreatywności, luzu i miłości do muzyki. Na pokładzie muzycznego wehikułu nie zabraknie Agnieszki Bajer, Michała Głowackiego aktorów Teatru AB OVO , których pojawienie się na scenie podnosi poziom endorfin poza wszelkie normy. Z doświadczeniem i bezczelnym wręcz profesjonalizmem pożonglują improwizowanymi ripostami tak jak tylko Oni potrafią.

Gdyby istniała festiwalowa gazeta to z pewnością pojawiłby się na niej nagłówek na głównej stronie : Sensacja, sensacja , muzyczna sensacja. Kilku znakomitych muzyków jazzowych postanowiło dołączyć w tym roku do grupy „ryzykującej sceniczną karierę”. Rafał Stępień(piano), Andrzej Gondek(gitara), Sebastian Stanny(saksofon), Marcin Jadach(bas), Fryderyk Młynarski(perkusja) a także aktor i pianista Kabaretu Hrabi Łukasz Pietsch. Na scenie więc zabrzmią entuzjastyczne, rozochocone pędem uwolnienia dźwięki, a to wszystko pod czujnym okiem i uchem prowodyrki całego zamieszania, dyrektor artystycznej festiwalu Katarzyny Michalskiej.

Reasumując. Zapraszamy na MUSIC IMPRO SHOW. Tornado pomysłów, wulkaniczne wybuchy spontaniczności w towarzystwie entuzjastycznie uwalnianych dźwięków. Tego nie odważy się pokazać żadna stacja telewizyjna. To jest skierowane do szczególnie inteligentnej i zdystansowanej do świata publiczności, dla Widzów, którzy nie mają telewizora, dla zagubionych w sieci szukających rozrywki innej niż wszystkie znane, dla posiadaczy wysublimowanego inteligentnego poczucia humoru, dla tych, którzy rozumieją, że to się już nie powtórzy, dla 200 wybrańców, którzy zdążą kupić bilety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 321 IMPRO Festiwal koncert MUSIC IMPRO SHOW (niedziela)

Piękne wydarzenie !
Kacper Kruszewski złamał moje serce swoją piosenką o power banku!Wojtek Medyński lepszy od Clinta Eastwood! Polecam wszystkim!
Bylo wspaniale! Usmialam sie, zakwasy w policzkach gwarantowane :) swietni aktorzy, niektorzy pozytywnie mnie zaskoczyli. Moje serce nalezy od zawsze i na zawsze do pani Joasi Kolaczkowskiej, ktorej trudno dorownac :)
Świetny występ i cała oprawa! Szkoda, że tylko 1,5 godziny :)

Polecane z kategorii spektakl