Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

321 IMPRO Festiwal koncert (niedziela)

spektakl

321 IMPRO Festiwal koncert (niedziela)

321 IMPRO Festiwal koncert (niedziela) - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

21.00 ,,Impro skrzydła wyobraźni – koncert piosenki przedmiotowej” z udziałem MUMIO i AB OVO

Podczas festiwalu odbędzie się również muzyczny, improwizowany spektakl „Impro skrzydła wyobraźni czyli koncert piosenki przedmiotowej”. Na scenie zabrzmią utwory inspirowane doskonałą poezją śpiewaną od twórczości Agnieszki Osieckiej, przez Wojciecha Młynarskiego po Kabaret Starszych Panów, czy nawet utwory Starego Dobrego Małżeństwa. To jednak nie wszystko. Artyści staną przed trudnym, aktorskim wyzwaniem. Będą musieli bowiem nie tylko zmierzyć się z tekstem poetyckim, lecz także zaśpiewać go z punktu widzenia… przedmiotu codziennego użytku. Oczywiście, o tym w jakie przedmioty wcielą się artyści, na żywo zadecyduje publiczność. To z pewnością będzie niecodzienne przeżycie, gwarantujące świetną zabawę.

Grupa teatralna AB OVO jest prekursorem festiwalu 321 Impro. Powstała w 2010 roku z inicjatywyKatarzyny Michalskiej, dyrektor artystycznej festiwalu i pierwsze swoje próby oraz występy miała właśnie w Konstancinie-Jeziornie. Aktorzy Ab Ovo mają na swoim koncie wiele niepowtarzalnych występów oraz udział w programach telewizyjnych, m.in. „Mów mi mistrzu”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 321 IMPRO Festiwal koncert (niedziela)

Pierwszy raz byłam w Konstancińskim Domu Kultury na 321 IMPRO i już wiem, że wrócę tam za rok. Dom Kultury położony w cudnej lokalizacji, nowoczesny i bardzo schludny, a sam festiwal genialny!
Kata Sopel 29.08.2017 09:10
profesjonalny występ, znakomita zabawa, polecam 321 IMPRO Festiwal - następny za rok
mcz 28.08.2017 12:29

Polecane z kategorii spektakl