spektakl

321 IMPRO Festiwal spektakle (niedziela)

spektakl

321 IMPRO Festiwal spektakle (niedziela)

321 IMPRO Festiwal spektakle (niedziela) - Bilety na spektakl teatralny

17.00-19.45 Występy grup improwizacji:

17.10- 17.55 Nieregularnik na 3 nuty

Nieregularnik na 3 nuty to projekt trzech improwizatorów z teatru Ab Ovo. Agnieszka Bajer, Michał Głowacki i Andrzej Perkman zabiorą Was w zabawną, muzyczną opowieść improwizowaną. Kameralny musical, w którym przeplatać się będą historie kilku bohaterów tworzonych przez Agnieszkę i Michała, a całość wesprze klimatem muzycznym i akompaniament Andrzej. Co się wydarzy? Dajcie im tytuł a odkryjemy jaka za nim kryje się historia.

18.00-18.45 Dwie Siostry

Dwie Siostry to duet improwizatorek – Katarzyny Chmary i Alicji Dobrowolnej, związany z Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Duet tworzy spektakle komediowe na oczach widzów, ad hoc, bez scenariusza, inspirując się sugestiami publiczności. Improwizatorki w swoim spektaklu Dwie siostry wychodzą od jednego stałego, pewnego elementu – w spektaklu zagrają siostry. Tylko tyle wiedzą. Kim będą siostry w kolejnym spektaklu, w jakich sytuacjach je zastaniemy, jaki urywek ich życia zobaczymy?

19.00-19.45 Dwaj Panowie

Zapraszamy na wieczór komedii improwizowanej w wykonaniu dwóch wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji Improkracja oraz Akademią Improwizacji. Wieczór będzie nacechowany gęstymi relacjami postaci, dawką dobrej komedii, mieszanką stylów i zaskakującymi sytuacjami. Aktorzy zagrają spektakl bez przygotowanego scenariusza, gotowych postaci i żadnych wcześniejszych założeń – czysta improwizacja! Dwaj Panowie to Mateusz Płocha oraz Artur Jóskowiak

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 321 IMPRO Festiwal spektakle (niedziela)

Pierwszy raz byłam w Konstancińskim Domu Kultury na 321 IMPRO i już wiem, że wrócę tam za rok. Dom Kultury położony w cudnej lokalizacji, nowoczesny i bardzo schludny, a sam festiwal genialny!

Polecane z kategorii spektakl