Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

321 IMPRO Festiwal spektakle (sobota)

spektakl

321 IMPRO Festiwal spektakle (sobota)

321 IMPRO Festiwal spektakle (sobota) - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Sobota 26 sierpnia

17.00-19.45 Otwarcie festiwalu oraz występy grup improwizacji:

17.00 otwarcie festiwalu

17.10-17.55 Poławiacze Pereł

Poławiacze Pereł Improv Teatr to powstała w Lublinie ponad dwa lata temu grupa sześciu facetów. W jej skład wchodzą niezwykle wszechstronni i charyzmatyczni aktorzy Przemek Buksiński, Remigiusz Jankowski, Michał Łysiak, Marcin Wąsowski, Łukasz Szymanek i Mirek Urban. Oprócz improwizacji, jak sami o sobie mówią, zajmują się również teatrem, filmem, konferansjerką, szkoleniem, montażem wideo, kabaretem, działaniami happeningowymi, dramatopisarstwem, reklamą oraz promocją Lublina.

18.00-18.45 Mia100W

Szukamy, sprawdzamy, wkładamy palce w drzwi – eksperymentujemy. Panoptikum indywiduów, jaki składa się na naszą grupę, to gwarancja nieprzewidywalności. W improwizacji szukamy przestrzeni dla swobodnej wypowiedzi poza ustalonymi formatami.

19.00-19.45 Występ Lee White’a

Na festiwalu nie zabraknie zagranicznej gwiazdy impro. Lee White jest uważany za jednego z najlepszych aktorów, zajmujących się tą dziedziną. Będąc częścią uznanego impro duetu CRUMBS z Winnipeg w Kanadzie, Lee White występuje i uczy impro prawie przez całe swoje życie. Podróżując ze swoimi show i warsztatami po całej Europie, Azji, Nowej Zelandii i Ameryce Północnej, CRUMBS występuje z improwizatorami z całego świata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 321 IMPRO Festiwal spektakle (sobota)

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl