Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

321 IMPRO Festiwal teatry improwizacji (niedziela)

spektakl

321 IMPRO Festiwal teatry improwizacji (niedziela)

321 IMPRO Festiwal teatry improwizacji (niedziela) - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

17.00-19.30 WYSTĘPY TEATRÓW IMPROWIZACJI

TEATR COMEDY IMPRO BANDA ,,SIEKIERA, MOTYKA, BIMBER…BANDA”

Grupa teatralna Comedy Impro Banda powstała w październiku 2017r. Grupę tworzą zawodowi aktorzy, kabareciarz klasy master J i pianista, choć należałoby powiedzieć człowiek orkiestra, czyli biegle władający klawiaturą, tańczący tango żeglarz. W skład grupy wchodzą: Katarzyna Michalska, Anna Golc, Monika Markiewicz, Tomasz Majer, Piotr Makarski, Grzegorz Sierzputowski, Jacek Prokopowicz – pianista

Od pierwszych treningów, z pasją i zaangażowaniem poznajemy sztukę impro. Ponieważ nic dwa razy się nie zdarza, zwłaszcza w impro, niezmiennie, z każdym dniem nasza fascynacja impro rośnie i rodzi owoce. I tak pewnego słonecznego, zimowego poranka, błysk, skojarzenie, jak to w improwizacji bywa, i powstał pomysł, a może by tak powrócić jak za dawnych lat… Do lat 20-tych, 30-tych… Zatem zapraszamy na improwizowany spektakl inspirowany czasami międzywojnia. Wedle życzenia i zamówienia, bo publiczność rządzi i decyduje, zobaczycie całą plejadę hrabin, praczek, szwaczek, kucht, generałów, krawców, baronów, pucybutów i kogo tylko wam wyobraźnia podpowie. Klimat jak w starym kinie gwarantowany. Także tego, do nóżek padamy, rączki całujemy, służymy Szanowne Państwo ekstrawagancją absolutnie. Szacuneczek!

Na pierwszy znak miłość ci wszystko wybaczy, bo nikt tylko ty.
Już nie zapomnisz mnie, bo taki jestem zimny drań.

TEATR DAMY NA PANY „WIELKA INTERPRETACJA”

Zapraszamy do galerii sztuki, w której wspólnie interpretować będziemy obrazy wielkich malarzy – tych bardziej i mniej znanych. Publiczność wcieli się w rolę ekspertów, których interpretacja stanie się inspiracją do improwizowanej historii postaci z obrazu. Uruchomimy wspólnie statycznych bohaterów wielkich dzieł i poznamy ich losy. Każdy zostanie znawcą sztuki!

Dwie Panny, dwóch Dżentelmenów. Trzy osoby na scenie, jedna przy pianinie (właściwie to też siedzi na scenie, tylko tamci bardziej chodzą). Aktorzy stworzą na Waszych oczach niepowtarzalny spektakl, którego będziecie współtwórcami. Możecie być pewni dobrej zabawy – w skład zespołu wchodzą doświadczeni improwizatorzy, których na co dzień możecie oglądać również w licznych programach telewizyjnych oraz wieczorach stand-up comedy. Damy na Pany tworzą: Karolina Pańczyk, Kasia Waszkiewicz, Grzegorz Dolniak, Łukasz Ławniczak.

TEATR BCA FLASH „sKONSternowany TANtroCIN”

My, BCA Flash…

… Jesteśmy teatralną grupą improwizacyjną, prężnie działającą od 2011 roku. Kolebką naszego legendarnego zespołu jest Konstańciński Dom Kultury, w którym w którym regularnie zgłębiamy tajniki tajemniczej sztuki zwanej „Improv”.

My, BCA Flash…

… Jesteśmy przede wszystkim improwizatorami, chociaż w wolnym zdarzało nam się wpaść do szkoły, a aktualnie bardziej na uczelnię. Pierwsze szlify zdobyliśmy prowadzeni doświadczeniem i mądrościami „polskiej kanclerz improwizacji” – Katarzyny Michalskiej. Dziś trenujemy sami, wspierając się nabytą na warsztatach wiedzą najlepszych improwizatorów z Polski i świata.

My, BCA Flash…

… Jesteśmy zwycięzcami III edycji Festiwalu 3dwa1 Improff, Warszawskiego Festiwalu Kabaretów Uczniowskich w Batorym, laureatami Konkursu Młodych Zdolnych (rok 2013). Zdobyliśmy również nagrodę publiczności na 19. edycji Festiwalu Teatralnego w liceum im. Jana Kochanowskiego, a i wygraliśmy Ogólnopolską Olimpiadę Kreatywności „Destination Imagination”. Jesteśmy także współzałożycielami inicjatywy Centralna Spółdzielnia Komediowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 321 IMPRO Festiwal teatry improwizacji (niedziela)

Warto być !
Dana i Piotr 29.08.2018 00:06
321 IMPRO Festiwal teatry improwizacji (niedziela)
Konstancin-Jeziorna, 26.08.2018
Sala widowiskowa-KDK-Mostowa

Polecane z kategorii spektakl