spektakl

321 IMPRO Festiwal teatry improwizacji (sobota)

spektakl

321 IMPRO Festiwal teatry improwizacji (sobota)

321 IMPRO Festiwal teatry improwizacji (sobota) - Bilety na spektakl teatralny

17.00-19.30 WYSTĘPY TEATRÓW IMPROWIZACJI

TEATR AFRONT ,,NIEZAPISANE DZIEŁA SZEKSPIRA”

Niezapisane dzieła Szekspira inspirowane twórczością Barda ze Stratfordu, to niezwykła okazja do stworzenia dzieła na miarę Szekspira w trzech aktach wierszem (przeważnie). Czegóż w nim nie będzie? Miłość, nienawiść, intrygi, zdrady, śmierć, a nawet monologi wewnętrzne wyrażane piosenką! Zaś o pojawieniu się tych elementów zadecyduje Publicus ex Machina, czyli Ręka Publiczności. UWAGA! Znajomość dzieł Szekspira nie jest wymagana. Za to znajomość dzieł, których nigdy nie napisał, choć mógłby, OBOWIĄZKOWA!
Serdecznie zaprasza Teatr Improwizacji Afront w składzie: Dorota Jarząbek - Rogaczyk, Kasia Gruszewska, Aśka Mazewska i Agnieszka Senderowska, z gościnnym udziałem Kasi Waszkiewicz.

TEATR ORANŻADA NA MIEJSCU ,,POBITE GARY”
Wychowaliśmy się w latach 90-tych, pamiętamy Kopernika na banknotach, wiedzę czerpaliśmy z tygodnika Świat Wiedzy i nie mogliśmy skorzystać z internetu jeśli ktoś w domu rozmawiał przez telefon stacjonarny. Pesele twierdzą, że jesteśmy dorośli. Mamy jakieś doświadczenie życiowe, mamy jakieś doświadczenie sceniczne, mamy jakieś swoje wrażliwości. Na scenie tworzymy z nich kolaż.

TEATR PAPTAK ,,NO EXIT”

Improwizowany spektakl komediowy 'No exit' teatru PAPTAK z Wrocławia, czyli jedno miejsce, kilka postaci i kilkadziesiąt minut gęstej atmosfery. Opierając się na jednej sugestii od publiczności aktorzy przenoszą siebie i widzów w świat trochę podobny do naszego. Taki, w którym odnajdujemy codzienne sytuacje, czasem z niecodziennymi rozwiązaniami. Pełen naszych sąsiadów, współpracowników, nas. Na skrzyżowaniu charakterów, emocji i relacji okazuje się, że ten świat - mimo, że znajomy - zaskakuje, zarówno widzów, jak i aktorów. A przy okazji jest zabawny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 321 IMPRO Festiwal teatry improwizacji (sobota)

Świetna impreza. Warto być !

Polecane z kategorii spektakl