spektakl

47. Rybnickie Dni Literatury: Dużo kobiet, bo aż trzy

spektakl

47. Rybnickie Dni Literatury: Dużo kobiet, bo aż trzy

47. Rybnickie Dni Literatury: Dużo kobiet, bo aż trzy - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl w ramach 47. Rybnickich Dni Literatury

DUŻO KOBIET, BO AŻ TRZY to spektakl muzyczno-kabaretowy, którego gospodarzem jest człowiek orkiestra, czyli Artur Andrus – dziennikarz, piosenkarz, poeta, artysta kabaretowy, komentator „Szkła kontaktowego”, a na co dzień redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki”.

Pomysł wspólnego spotkania na scenie pojawił się trzy lata temu. Do współpracy zaproszone zostały trzy niezwykłe kobiety – ulubienice kilku pokoleń Polaków: Maria Czubaszek – ironiczna komentatorka codzienności, pisarka, autorka tekstów piosenek, scenarzystka, felietonistka, dziennikarka, etc. etc.; Hanna Śleszyńska – jedna z najbardziej wszechstronnych i lubianych aktorek, podziwiana z równym entuzjazmem w teatrze, telewizji, filmie czy kabarecie oraz Magda Umer – piosenkarka kultowa, artystka o rzadko spotykanej charyzmie, autorka niezapomnianych spektakli i programów telewizyjnych, poświęconych legendom polskiej piosenki.

Artyści śpiewali razem i osobno, rozmawiali, opowiadali, bawili. Niestety nie ma już z nami Marysi, dlatego część wieczoru będzie jej poświęcona, nadal będzie z nami we wspomnieniach, anegdotach, opowieściach, nadal będzie nas rozbawiać, ale może tez i trochę wzruszać.

Spektakl z gościnnym udziałem Wojciecha Karolaka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 47. Rybnickie Dni Literatury: Dużo kobiet, bo aż trzy

Polecam, bardzo udany wieczór bo przy artystach tej klasy co Pan Andrus i Panie Umer i Śleszyńska można w ciemno oczekiwać rozrywki na bardzo wysmakowanym poziomie.
Trójkowicz 17.10.2016 11:16
Dziękuję za spędzenie tak miłych chwil w tak uroczym towarzystwie . Pan Artur to mistrz w prowadzeniu takich spotkań które łączącą piękny śpiew i wzruszające wspomnienia o Pani Marii . To spotkanie na długo zagości w moim serce.Będąc w towarzystwie znajomych z przyjemnością będę opowiadać ciekawostki z tego dnia . Pozdrawiam Sylwia Sz.
Było fajnie. Jestem zadowolona.
2,5 godz. pysznej zabawy, przeplatanej momentami wzruszeń.Piękny wieczór.
Bardzo miło spędzony czas, jak zawsze z klasą i humorem prowadzenie przez Pana Artura Andrusa, jak najbardziej polecam innym osobom :-)
Artur Andrus i Hanna Śleszyńska bezkonkurencyjni. Pozostali b. dobrzy,natomiast wspomnienia o M. Czubaszek takie sobie, dlatego tylko 4 gwiazdki. Gdyby było 6 gwiazdek wyceniłbym na 5
Miło i wesoło. Polecam
Bardzo interesujące i ciekawe wydarzenie artystyczne . Gorąco polecam.

Polecane z kategorii spektakl