spektakl

AKOMPANIATOR,SPEKTAKL

spektakl

AKOMPANIATOR,SPEKTAKL

AKOMPANIATOR,SPEKTAKL - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl w reżyserii Adama Sajnuka z Edytą Olszówką i Piotrem Polkiem w rolach głównych to opowieść o miłosnej obsesji, która wraz z rozwojem akcji przeobraża się z początkowo lekkiej opowiastki obyczajowej w thriller psychologiczny. Bohaterów sztuki jest dwoje: śpiewaczka operowa i jej akompaniator, równolatek. Pianista akompaniuje śpiewaczce od trzydziestu lat i kocha się w niej beznadziejnie, nigdy jednak nie odezwał się do niej ani słowem. Po trzydziestu latach, na próbie, postanawia wreszcie przemówić i wyznać swoje uczucie – oczywiście w najmniej odpowiednim momencie.

I to jest początek scenicznego studium szaleństwa, do jakiego może doprowadzić życie w ułudzie żywiące się jedynie wyobraźnią.

autor: Anna Burzyńska
reżyseria: Adam Sajnuk
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Wanda Kowalska

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: AKOMPANIATOR,SPEKTAKL

Zagrane znakomicie . Jednak koncepcja reżysera nieco kontrowersyjna w odbiorze,część widowni była zażenowana.Przedstawienie z teatru Syrena było komedią tu wydźwięk był dramatyczno depresyjny.Dla aktorów wielkie brawo!
przedstawienie absolutne mistrzostwo świata
Genialna gra Piotra Polka!
Dobra gra aktorska, temat ciężki. Nie przepadam za spektaklami o ludziach z problemami umysłowymi. W niedzielę wolałbym coś weselszego. Ale ogólnie jestem zadowolony.

Polecane z kategorii spektakl