spektakl

AKT VIII – SCENA XLIX

spektakl

AKT VIII – SCENA XLIX

AKT VIII – SCENA XLIX - Bilety na spektakl teatralny

Jesienią bardzo ważne jest, aby zadbać o wysoki poziom endorfin. Z pomocą przychodzi Akt VIII z serią improwizowanych spektakli pełnych absurdu, zabawnych point i niespodziewanych zwrotów akcji!

Wracamy do regularnych występów. Od października do grudnia będziecie mogli oglądać nas co miesiąc na scenie naszego ukochanego Centrum Kultury. To będzie doskonała okazja, aby zaprezentować Wam żelazną klasykę impro przemieszaną z nowymi grami. Bierzcie znajomych, rodzinę i przyjaciół. Trzy, dwa, jeden, OSIEM!

Najpiękniejsze w teatrze improwizacji jest to, że to widz decyduje co zobaczy na scenie. Do dyspozycji aktorów jest szereg gier improwizacyjnych, dzięki którym można wprowadzić pomysły widzów na scenę. Aktorzy pytają widzów o „sugestie”: miejsca akcji, problemy do rozwiązania, tematy rozmów, gatunki filmowe i inne. Spektakl, który powstaje podczas takiego występu jest tak unikalny, jak unikalna jest nasza publiczność, zatem nigdy nie ma dwóch takich samych spektakli. To publiczność rządzi!

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1489082697931916/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: AKT VIII – SCENA XLIX

Dali z siebie wszystko!
Ci artyści to geniusze komedii, improwizacja była świetna, wyjątkowo śmieszna.. Serdecznie polecam wszystkim przyszłe występy Aktu VIII.

Polecane z kategorii spektakl