spektakl

Akompaniator reż. Adam Sajnuk

spektakl

Akompaniator reż. Adam Sajnuk

Akompaniator reż. Adam Sajnuk - Bilety na spektakl teatralny

Akompaniator w reżyserii Adama Sajnuka, to historia divy operowej (Edyta Olszówka) i zakochanego w niej akompaniatora-pianisty (Piotr Polk). Opowieść o miłosnej obsesji wraz z rozwojem akcji przeobraża się z początkowej lekkiej opowiastki obyczajowej w thriller psychologiczny. Bo to historia zgoła niezabawna. Tytułowy bohater po wielu latach wspólnej pracy z kapryśną artystką postanawia jej wreszcie wyznać miłość. I to jest początek scenicznego studium szaleństwa, do jakiego może doprowadzić życie w ułudzie żywiące się jedynie wyobraźnią. Sztuka Anny Burzyńskiej to także niesamowite aktorskie tour de force Edyty Olszówki i Piotra Polka. To nowe wcielenia dwójki znakomitych aktorów.

Akompaniator
Scenariusz: Anna Burzyńska
Reżyseria: Adam Sajnuk
Obsada: Edyta Olszówka, Piotr Polk
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Katarzyna Adamczyk

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Akompaniator reż. Adam Sajnuk

Wow, wow, wow!!! Znakomite przedstawienie, zaczyna się lekko, lecz dość szybko zmienia się w dramat. Jestem pod ogromnym wrażeniem aktorstwa pana Piotra Polka. Bardzo trudna rola, dużo tekstu. Chapeau bas, panie Piotrze! Pani Edyta Olszówka też świetna, choć miała mniej możliwości żeby się wykazać.
temat trzeba przyznać trudny, a gra aktorów po prostu niesamowita
Sztuka rewelacyjna! Aktorstwo na najwyższym poziomie - Piotr Polk to aktor z najwyższej półki! Prosimy o więcej takich spektakli. Moja uwaga do Biletyna.pl - obniżajcie ceny biletów a wiele miejsc na sali nie świeciłoby pustkami.
Rewelacyjna gra aktorska
Świetny spektakl.Polecam
Polecam choćby dla niesamowitej gry aktorskiej. Uczta. :)
Scarlett 08.10.2018 16:38
Spektakl rewelacyjny. Świetni aktorzy. Bardzo przyjemnie spędzony czas. Oby więcej takich wydarzeń.

Polecane z kategorii spektakl