spektakl

Ala na tropach recyklingu | Interaktywny spektakl dla dzieci

spektakl

Ala na tropach recyklingu | Interaktywny spektakl dla dzieci

Ala na tropach recyklingu | Interaktywny spektakl dla dzieci - Bilety na spektakl teatralny

Macie jakieś plany na niedzielne popołudnie? Mamy dla Was pomysł na wspaniałą zabawę dla tych starszych i tych najmłodszych.

Zapraszamy do Dworu Artusa na ekologiczny interaktywny spektakl teatralny Ala na tropach recyklingu, w którym mała dziewczynka Ala poznaje sekrety (i zalety!) selektywnej zbiórki opakowań, wprowadzając widzów w świat wartości takich jak przyjaźń, pogoda ducha oraz aktywność fizyczna. Swoimi działaniami spróbuje przekonać kolegę, że ruch, zdrowe odżywianie się oraz dbanie o środowisko to dobry i prosty sposób, aby być zdrowym, a także szczęśliwym. Pomogą jej w tym przyjaciele: Puszka Pusia, Alugator, Wiewiórka oraz Gnieciuch Plastinek.

W trakcie przedstawienia poruszymy takie tematy jak: ekologia, segregacja odpadów, recykling, aktywny tryb życia. Wszystko po to, aby pokazać dzieciom, jak ważny jest zdrowy tryb życia oraz dbanie o środowisko naturalne.

Spektakl w ciekawy sposób zachęca do recyklingu i rozwijania świadomości ekologicznej już od najmłodszych lat. Dzięki swej interaktywnej formie uczestnicy będą mieć wpływ na przebieg przedstawienia. Kierowane jest dla rodziców i dzieci od 3 roku życiu. Czas trwania spektaklu to około 40 minut, w sam raz, aby najmłodsi mogli go obejrzeć z zaciekawieniem, a rodzice odpocząć po dniu wypełnionym pracą.

W spektaklu wystąpią toruńscy aktorzy: Damian Droszcz oraz Agnieszka Zakrzewska.

W wydarzeniu będzie można uczestniczyć osobiście, zgodnie z zasadami rygoru sanitarnego obowiązującymi w instytucjach kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Ala na tropach recyklingu | Interaktywny spektakl dla dzieci

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl