spektakl

Alibaba i 4 Rozbójników - Teatr Małe Mi

spektakl

Alibaba i 4 Rozbójników - Teatr Małe Mi

Alibaba i 4 Rozbójników - Teatr Małe Mi - Bilety na spektakl teatralny

Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy? Tylko śniąc lub... oglądając spektakl w wykonaniu formacji Małe Mi. Będzie to klasyczny spektakl aktorsko-lalkowy.

Brat i Siostra śnią jednocześnie ten sam sen, ich sypialnia przeobraża się w dom Ali Baby, las, grotę Rozbójników, Czarodziejski Sezam. Zaskakujące zmiany scenografii, piękne lalki, wartka, pełna humoru akcja okraszona piosenkami i muzyką Artura Dwulita zapewnią Waszym milusińskim niezapomniane wrażenia. Po spektaklu zapraszamy wszystkie dzieci na godzinne animacje. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny bilety tańsze o 20 %.

Małe Mi to profesjonalny, autorski teatr lalek; uważny i otwarty na potrzeby młodych widzów i ich opiekunów.
Przemawia środkami o wysokiej kulturze - nie infantylizując treści ani formy.
W spektaklach prezentuje różne formy animacji, żywego planu oraz autorską, wielofunkcyjną scenografię.
Wykorzystuje sztukę opowiadania, ruch sceniczny oraz muzykę graną i śpiewaną na żywo.
Współpracuje z artystami sztuk wszelakich. Muzycznie z Karoliną Cichą, Jackiem BUDYNIEM Szymkiewiczem, Jackiem Mazurkiewiczem, scenograficznie z Mikołajem Maleszą, Katarzyną Szpilkowską, Aleksandrą Kalmus i Markiem Janiakiem. Reżysersko teatr wspierał Piotr Bikont.
Wraz z Fundacją Flap People, Teatr Małe Mi realizował projekty społeczno-kulturalne: „Wędrowny Kram Podlaskich Opowieści”, „Rekonstrukcja Tradycyjnych Podlaskich Zabawek” (zabawki do spektaklu Fintikluszki), „TUWIM Julek – PARA buch, FRAZY w ruch” (spektakl tworzony w Łodzi w ramach Roku Tuwima).
Podczas licznych wędrówek teatr znakomicie sprawdził się na profesjonalnych scenach, w plenerach i miniaturowych salkach najdalszych zakamarków kraju.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Przedstawienie ogólnie fajne, jednakże forma powinna być zmieniona. Przedstawienie prowadzą dwie siostry, które przez cały czas się kłócą, przekomarzają się, robią sobie złośliwe uwagi i niestety nie wprawiają w dobry nastrój.
Super spektakl ! Polecam wszystkim . Wspaniała zabawa dla dzieci i rodziców. :)
bardzo mile spędzony czas, przedstawienie świetne, dziecko zachwycone i o to chodzi:) polecam gorąco
Fantastyczne przedstawienie dla dzieci... i nie tylko:-)
Wspaniałe przedstawienie pełne humoru i akcji.
Polecam. Wartka akcja, dobra gra aktorska i piękna scenografia. Dzieciaki świetnie się bawiły

Polecane