spektakl

Amatorologia - komedia taneczna - Fair Play Crew

spektakl

Amatorologia - komedia taneczna - Fair Play Crew

Amatorologia - komedia taneczna - Fair Play Crew - Bilety na spektakl teatralny

Amatorologia to pierwsza polska komedia taneczna. Przedstawiona uniwersalnym językiem tańca opowieść o życiu współczesnego człowieka podbija serca widzów na całym świecie. Jest dowcipna, błyskotliwa, pełna trafnych obserwacji. Kolejne sceny i perypetie bohaterów to krzywe zwierciadło, w którym oglądamy… siebie. Dlatego „Amatorologię” trzeba zobaczyć!
Fair Play Crew: taniec, choreografia, komedia.
Twórcy „Amatorologii” – formacja Fair Play Crew – to utalentowani, wielokrotnie nagradzani tancerze i choreografowie, z 20-letnim doświadczeniem scenicznym. Pasjonaci tańca i perfekcjoniści, realizując nowy program komediowy stworzyli widowisko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach: nieodparcie zabawne, skłaniające do refleksji i zachwycające poziomem wykonania. Mistrzowsko wykorzystując elementy tańca, choreografii i gry aktorskiej – bez słów – wciągają widzów w swój świat, w którym niepodzielnie rządzi absurdalne poczucie humoru. Spektakl składa się z szeregu skeczy i scen, które mogą być prezentowane w formie pełnowymiarowego spektaklu, a także jako niezależne, krótkie formy sceniczne.

Oficjalnie najśmieszniejszy polski show kabaretowy.
Występ Fair Play Crew stał się sensacją 31. edycji najważniejszego polskiego festiwalu kabaretowego PAKA 2015, zdobywając pierwsze miejsce oraz Nagrodę Publiczności. Nowa formuła komedii zachwyciła jury, widownię i środowisko kabaretowe. A teraz podbija serca kolejnych miłośników komedii – w Polsce i poza jej granicami.
Występują:
Wojciech „Blacha” Blaszko
Błażej „Bzyga” Górski
Rafał „Roofi” Kamiński
Cezary „Kruk” Krukowski
Karol „Niecik” Niecikowski
Marcin Rogalski
Fair Play Crew to marka od lat kojarzona z tańcem na najwyższym światowym poziomie, profesjonalizmem i sukcesem.
Fair Play Crew to marka od lat kojarzona z tańcem na najwyższym światowym poziomie, profesjonalizmem i sukcesem.

Jej założycielami są Cezary „Kruk” Krukowski, Wojciech „Blacha” Blaszko, Karol „Niecik” Niecikowski, Rafał „Roofi” Kamiński oraz Artur Kosicki, który zarzucił taniec na rzecz prawa. Kilka lat później skład FPC wzmocnili Błażej „Bzyga” Górski i Marcin Rogalski. Razem tworzą grupę tancerzy, choreografów i kreatywnych twórców, którzy dzięki swojemu talentowi i pasji mają dziś na koncie realizację wielu prestiżowych projektów tanecznych, teatralnych i medialnych. W ciągu 20 lat działalności artystycznej zdobyli szereg nagród i wyróżnień w Polsce i za granicą.
Są założycielami znanej w całej Polsce szkoły tańca Fair Play Dance Studio, z której wywodzi się najwięcej finalistów programu You Can Dance. Formacja Fair Play Crew przyczyniła się nie tylko do rozkwitu popularności tańca w Białymstoku, ale także w całym kraju – do tego stopnia, że Białystok okrzyknięty został „polską stolicą tańca”.
Fair Play Crew to także producenci spektakli teatralnych i musicali; ich najbardziej znane produkcje to „Metropolish” czy „Morosophus“ (wyróżniony nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego). W 2015 roku zasłynęli spektaklem „Amatorologia” – pierwszą polską komedią taneczną – z którą w brawurowym stylu wygrali PAKĘ, najważniejszy w Polsce festiwal kabaretowy. Dwa razy do roku, za sprawą FPC, Polskę odwiedzają setki miłośników tańca z całej Europy – a to dzięki cyklicznemu festiwalowi Fair Play Dance Camp. Jest to największy w Europie obóz taneczny, dający młodym pasjonatom możliwość nauki pod okiem największych gwiazd tańca z całego świata. Najbliższa, 9. edycja festiwalu, odbędzie się w dniach 1-11 sierpnia 2015 r. w Krakowie. Grupa, w myśl idei „Fair Play”, regularnie wspiera akcje charytatywne, m.in. DKMS – Wspólnie Przeciw Białaczce i Bieg Po Zdrowie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Amatorologia - komedia taneczna - Fair Play Crew

świetne !!!!!!!!!!!!!!!
Perfekcyjne wykonanie i pirwszorzędna zabawa.
Możan się dobrze bawić- śmiech to przede wszystkim

Polecane z kategorii spektakl