spektakl

Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą

spektakl

Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą

Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą - Bilety na spektakl teatralny

"Nie ma niewiast w naszej chacie"...dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego "Andropauza - męska rzecz!" Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium - zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!!!

Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy - członków kultowej formacji tanecznej "Andropauza Dance".

Czy ich przyjaźń przetrwa próbę... sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica - różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu.

Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w Pesel nie zagląda. Dlatego sztukę dedykujemy Widzom w każdym wieku. Sztuka w gwiazdorskiej obsadzie.

W role kuracjuszy wcielają się (w podwójnej obsadzie) Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Beja-Zaborski, Piotr Skarga i Michał Pietrzak. A głosu Zbigniewowi Wodeckiemu użycza Zbigniew Wodecki.

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą

Ponad dwie godziny śmiechu. Fantastyczne przedstawienie. Rewelacja!
Bardzo wesoły, lekki spektakl. Polecam!
Było super,naturalnie teksty z życia wzięte.Dziękujemy za miły wieczór
Żenująco niski poziom przedstawienia. Bardzo źle wydane pieniądze. Wyszliśmy w przerwie, jak zresztą wielu rozczarowanych widzów
Świetny spektakl. Dawno już się tak nie uśmiałam .Polecam
Świetna sztuka! Panowie Damięcki i Dąbrowki- mistrzostwo świata, Pan Beya-Zaborski - niezrównany, Pan Gnatowski przepiękny śpiew!I przeurocza Pani Agata Załęcka - jak można być tak zgrabną (zazdroszczę figury. Jednym słowem ubaw po pachy!
Super sztuka ,bawiliśmy się świetnie .Dawno się tak nie uśmiałam .Polecam
Witam! Swietne i zabawne przedstawienie, dajace mozliwość spojrzenia z dystansem na swoje ograniczenia ktore rosną wraz z rosnacym wiekiem.
Publiczność bawiła się fantastycznie bez względu na PESEL i płeć.Prześmieszne dialogi i piosenki zawdzięczany autorowi sztuki JJ Należyty i M.Damięcki reżyser. Świetna obsada M. Damięcki, M. Pietrzak, P. Dąbrowski, Agata Załęcka dali czadu a do tego lubiane stare przeboje.
Bardzo miło spędziliśmy czas. Jest to przedstawienie dla ludzi z poczuciem humoru którzy potrafią śmiać sie z otaczającego nas świata. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam wszystkich aktorów. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2016
maniolko 01.01.2016 11:25
Przedstawienie super. Dobra rozrywka.Fajnie spędzony czas
Kunszt Damięckiego i Siudyma mimo wszystko nie był w stanie uratowac widowiska. Jest to bardziej widowisko niż sztuka teatralna. Zero treści, dużo biesiadnych piosenek i odgrzewane kawały, które już nieśmieszą Szkoda :(
Troszkę było za głośno. Natomiast sama sztuka wyśmienita i zabawna z trafnymi obserwacjami i wnioskami. Serdecznie polecam
Bardzo fajny występ, poprostu super. Czas minął tak szybko, było dużo śmiechu, ręce rozbolały mnie od klaskania. Naprawdę warto było to zobaczyć. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Sztuka dobra!
Występ był rewelacyjny, już dawno tak się nie uśmiałam.Wspaniała gra Maćka Damięckiego i wszystkich aktorów.Serdecznie polecam,,Andropauzę 2"
Jesteśmy zachwyceni, super gra, dowcip wspaniały, pozazdrościć wigoru artystom - szacunek
Doskonale się z mężem bawiliśmy, świetny spektakl, świetni aktorzy, na szczególne uznanie zasługuje Pan Damięcki - rozkosznie spędzony czas :-) POLECAMY zarówno dla dojrzałych jak i widzów w wieku średnim :-)
Dobra sztuka świetna zabawa polecam
Rewelacja!
ŚWIETNY RELAKS I KAPITALNA ZABAWA
GOSIACZEK1480 11.02.2014 09:09
Gra aktorska-super!!! Przedstawienie bardzo się podobało

Polecane z kategorii spektakl