spektakl

Ars scaenica – „HOMOSOVIETICUS, czyli o praźródłach naszego obecnego stanu, czyli ciągle aktualny opis obyczajów z czasów Michaiła Zoszczenki”

spektakl

Ars scaenica – „HOMOSOVIETICUS, czyli o praźródłach naszego obecnego stanu, czyli ciągle aktualny opis obyczajów z czasów Michaiła Zoszczenki”

Ars scaenica – „HOMOSOVIETICUS, czyli o praźródłach naszego obecnego stanu, czyli ciągle aktualny opis obyczajów z czasów Michaiła Zoszczenki” - Bilety na spektakl teatralny

„Pod 13-tką” w cyklu „Ars scaenica” zobaczymy monodram skonstruowany na bazie twórczości Michaiła Zoszczenki – wybranych opowiadań satyrycznych o drobnomieszczaństwie i filisterstwie obywateli Rosji lat porewolucyjnych. Dodatkowego klimatu tej inscenizacji dodają piosenki przy akompaniamencie akordeonu. Spektakl został nagrodzony ZŁOTĄ MISĄ BOROWINY na XXXIX BIESIADZIE TEATRALNEJ HORYNIEC ZDRÓJ 2018.

Scenariusz, reżyseria, wykonanie: Wojciech Kowalski; scenografia: Yolan Nykowska, teksty i muzyka: Bułat Szałwowicz Okudżawa, śpiew: Wojciech Kowalski, akordeon: Michał Pilarski

Bilety po 10 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. Liczba miejsc ograniczona!

Miejsce: „Pod 13-tką”, ul. Parkowa 1

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ars scaenica – „HOMOSOVIETICUS, czyli o praźródłach naszego obecnego stanu, czyli ciągle aktualny opis obyczajów z czasów Michaiła Zoszczenki”

Spektakl "Homosowieticus" widziałam juz dwa razy i kiedy dowiedziałam się, że będzie wystawiany w Radomiu na scenie "13" wiedziałam, że muszę zobaczyć go jeszcze raz. Tak bardzo obawiałam się, że zabraknie biletów, że chciałam je kupić jeszcze w starym roku, chociaż spektakl miał być wystawiany 4 stycznia i natychmiast kupiłam dwa na bilety.pl.. Skoro chciałam zobaczyć go po raz trzeci, to chyba o nim samym nie ma sensu pisać, mówi to samo za siebie, ale chcę napisać o tej fantastycznej inicjatywie AMFITEATRU - zapraszania i wystawiania spektakli na scenie "13" - stki. Z niecierpliwością wypatruję kolejnych spektakli i IDĘ W CIEMNO, bo wiem, że to co zostanie tam zaprezentowane warte jest zobaczenia. Organizacja fantastyczna, atmosfera rewelacyjna, a nawet można ugasić pragnienie po spektaklu pełnym emocji. Bardzo, BARDZO DZIĘKUJĘ Co prawda Radom nie jest Paryżem, ale czy Radom mógł mieć większe szczęście niż to, ze AMFITEATR ma takiego wspaniałego Dyrektora, otwartego na różne, nowe inicjatywy? I dzięki temu, chociaż np Obozisko trochę na uboczu, trochę nie po drodze, chce się tu do Was lecieć jak na skrzydłach.
Ciekawy monodram, bardzo dobrze zrealizowany.

Polecane z kategorii spektakl