spektakl

Artus Festival | WymyBaja | Spektakl dla dzieci

spektakl

Artus Festival | WymyBaja | Spektakl dla dzieci

Artus Festival | WymyBaja | Spektakl dla dzieci - Bilety na spektakl teatralny

W ramach Artus Festival przygotowaliśmy dla naszych milusińskich nie lada gratkę! Moc zabawy dla małych i dużych czeka na Was już w niedzielne południe na Sali Wielkiej Dworu Artusa.
WymyBaja to spektakl improwizowany i współtworzony przez dzieci! Aktorki gotowe będą spełnić wszystkie plony dziecięcej wyobraźni, wcielić się w postaci wymyślone przez dziecięcą publiczność, a także odegrać losy bohaterów, które również podyktowane będą przez dzieci. Cała historia jest więc spontanicznie tworzona przez maluchy!

WymyBaja to przede wszystkim praca z wyobraźnią i kreatywnością dziecka. To wyjątkowy spektakl, który dzieci nie tylko obejrzą, ale i wykreują!

WymyWammy to teatr improwizowany, związany z Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Tworzą go Katarzyna Chmara, Alicja Dobrowolna, Agnieszka Szałkowska i Jagoda Ptaszyńska. Podczas pokazów improwizowanych konstruują rzeczywistość teatralną spontanicznie, bez scenariusza, reagując na nieprzewidywalne, niczym nieskrępowane sugestie widzów. Poszerzają granice teatru i rozprzestrzeniają impro zapał. Teatr ma za sobą setki spektakli, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Gościły na wielu festiwalach, zdobywając nagrody i wyróżnienia. Prócz spektakli dla dorosłych i dzieci (wymyBaja), organizują warsztaty i szkolenia impro, a także Międzynarodowy Festiwal Teatrów Improwizowanych Improdrom.

Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

W wydarzeniu będzie można uczestniczyć osobiście, zgodnie z zasadami rygoru sanitarnego obowiązującymi w instytucjach kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane