spektakl

Awanturka z leśnego podwórka - Bajkowa Niedziela

spektakl

Awanturka z leśnego podwórka - Bajkowa Niedziela

Awanturka z leśnego podwórka - Bajkowa Niedziela - Bilety na spektakl teatralny

BAJKOWA NIEDZIELA, czyli cykl spektakli dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. Podczas najbliższej niedzieli wystąpi Teatr Bajlandia, który zaprezentuje swój spektakl pt.: "Awanturka z leśnego podwórka".

Teatr BAJLANDIA "Awanturka z leśnego podwórka" - pytał lisek pannę gąskę, masz ochotę na przekąskę? Przytaknęła, ale zbladła, bo prócz niej nie było jadła!” AWANTURKA Z LEŚNEGO PODWÓRKA, to pełna przygód i humoru bajka dla Najmłodszych. Kolorowa i rozśpiewana w prawdziwie leśnej scenerii opierająca się na interakcji z dziećmi, które biorą czynny udział w przygodach leśnych bohaterów. Dzieci nauczą się od zwierzątek, że wzajemna miłość i szacunek są najważniejsze w życiu a zgoda pozwoli przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. Czy leśna kompania zdoła przechytrzyć cwanego lisa? Czy szlachetność i zgoda zwyciężą? O co ta cała awanturka ? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie tylko podczas tego spektaklu! BOHATEROWIE: Zajączek – uroczy romantyk Jeżyk – ufny i dobroduszny; prawdziwy bohater Gąska Pralinka – łakomczuszek Lisek – sprytny i przebiegły WYSTĘPUJĄ: Katarzyna SŁOMSKA Małgorzata RYTEL Paweł WIŚNIEWSKI Reżyseria i scenografia: Katarzyna SŁOMSKA Muzyka i aranżacja: Tomasz FRĄCZEK.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Awanturka z leśnego podwórka - Bajkowa Niedziela

Bardzo ciekawy spektakl, interakcja z dziećmi aktorów. Dobre nagłośnienie. Polecam
Udane przedstawienie i bardzo fajne. Angażuje dzieci i dorosłych. Polecam
trochę za długo jak dla 3 latka, ale polecam. Bardzo fajnie się bawiliśmy i chętnie obejrzymy kolejne przedstawienie w wykonaniu tego Teatrzyku :)
zarówno mnie jak i mojej 3 letniej córce bardzo się podobało. super przedstawienie
Super rozrywka dla maluszków, przedstawienie o łagodnym charakterze,właściwy przekaz treści, pogodni, profesjonalni aktorzy, za niewielką kwotę wspaniała rozrywka w niepogodny dzień. Polecam.
Córka bardzo zadowolona.

Polecane z kategorii spektakl