Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

BAJKI ROBOTÓW

spektakl

BAJKI ROBOTÓW

BAJKI ROBOTÓW - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Stanisław Lem
BAJKI ROBOTÓW

Występują:
Agata Sasinowska, Andrzej Deskur, Jacek Kawalec, Marcin Kołaczkowski, Cezary Morawski, Maksymilian Rogacki, Piotr Suzin, Piotr Makarski
Scenariusz i reżyseria - Maria Ciunelis
Scenografia - Marcin Stajewski
Kostiumy - Anna Englert
Muzyka - Urszula Borkowska
Ruch sceniczny - Piotr Suzin

Przekłady na 41 języków; 27 milionów egzemplarzy na obu półkulach - fenomen Lema porównywalny jest podobno jedynie z fenomenem Agaty Christie. Ten niewyobrażalny sukces trwa nadal, pomimo tego, że człowiek już dawno przestał panować nad postępem techniki. „Bajki robotów”, które pokazujemy na scenie, to wspaniałe połączenie żartu, baśni i klasycznej science fiction. Bohaterem jest tu istota rozumna, której brak rozumu. Ale czy zdarza się to tylko maszynom? Czysty humor, dowcip słowny i gagi aktorskie, sprawiają także, że drugim bohaterem przedstawienia staje się Śmieszność – Śmieszność, która towarzyszy nam zawsze i wszędzie.

„…klasyczna baśń o kosmicznych dziwolągach.... Zobaczymy jak Erg Samowzbudnik pokona chytrego bladawca ... I, jak to w baśniach bywa, na końcu zatriumfuje Dobro, choćby pod postacią blaszanych maszyn, przerabiających antymaterię na bakelit. Lem, którego nam zaserwuje Maria Ciunelis, będzie pogodny i relaksujący."
Mariusz Grabowski „Polska”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: BAJKI ROBOTÓW

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl