spektakl

BARTEK KRÓLIK-koncert inauguracyjny

spektakl

BARTEK KRÓLIK-koncert inauguracyjny

BARTEK KRÓLIK-koncert inauguracyjny - Bilety na spektakl teatralny

Bartek Królik - kompozytor, wiolonczelista, basista i producent muzyczny, który stoi za sukcesem między innymi takich gwiazd jak Sistars, Agnieszka Chylińska, Łąki Łan, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Krzysztof Zalewski, Tede, O.S.T.R., tym razem zdecydował się mówić „własnym głosem".

Białołęcka publiczność będzie miała okazję usłyszeć materiał z albumu „Pan od muzyki”. To płyta różnorodna stylistycznie, pulsująca miejskim rytmem i życiowa w przekazie, która łączy w sobie r&b, soul, funk, jazz, pop z odrobiną rocka. To wszystko, wraz z aksamitną barwą głosu Bartka Królika, daje niesłychanie ciepłą i pozytywną mieszankę. „Pan od muzyki" zdecydowanie podnosi na duchu – najlepszym dowodem będzie wrześniowy koncert inauguracyjny na scenie przy Głębockiej 66!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje BARTEK KRÓLIK-koncert inauguracyjny

Rewelacyjny na luzaka koncert, bez zbędnej artystycznej napinki i spiny. Artysta przez duże A.
Organizacyjnie bez zarzutu. Artystycznie w porządku. Odrobinę zabrakło mi tej właściwej wibracji. Trzymam kciuki, żeby band się rozkręcił.
Wspaniały koncert, świetna atmosfera. Muzyka pierwsza klasa, widać i czuć pasję muzyków. Gratuluję Bartkowi Królikowi takiej premiery. Czekam na więcej!
Wspaniały koncert, wspaniały Pan od Muzyki z ekipą!!!
Bartek Królik - genialny artysta, piękny człowiek :-)

Polecane z kategorii spektakl