Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

BASIA SAMA W DOMU

spektakl

BASIA SAMA W DOMU

BASIA SAMA W DOMU - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

“Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta”. To zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda, pensjonat bankrutuje. W dodatku Basia jest w ciąży. Spodziewane dziecko jest owocem jednej upojnej nocy, a ojciec dziecka nieznany. Śnieżyca, zasypane drogi, Basi kończą się zapasy żywności. Jest wieczór wigilijny. I właśnie w ten wieczór, do pensjonatu, nieoczekiwanie trafia trzech podejrzanych mężczyzn. W radio, co chwila, podawane są komunikaty o trzech poszukiwanych przestępcach, Basia ma więc prawo myśleć, że to właśnie oni. Rozpoczyna się rozgrywka, rusza spirala wzajemnych podejrzeń i oskarżeń. Mimo to, wszyscy starają się uroczyście i godnie spędzić wigilijny wieczór. I dopiero przy ubieraniu choinki i wigilijnej kolacji każdy z mężczyzn odkrywa swe prawdziwe oblicze i powody przybycia do pensjonatu Basi.

OBSADA: Lech Dyblik/Krzysztof Kiersznowski, Sławomir Pacek, Mikołaj Roznerski, Klaudia Kuchtyk

Reżyseria: Marek Rębacz

Produkcja: Marek Rębacz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: BASIA SAMA W DOMU

Sztuka bardzo fajna wprowadza w klimat świąt Bożego Narodzenia, warta polecenia .
06.12.2017 11:00
Super. Polecam
06.12.2017 07:18
witam - język czasem z rynsztoku(okropny) granie pijaka to narodowa rola -grana świetnie // Basia z wibratorem niestety nie jest śmieszna -pozdr
t-k 05.12.2017 22:32
W mojej ocenie scenariusz dość słaby. Wulgaryzmy padają w tekście zbyt często i zamiast być "wykrzyknikiem" stają się przerywnikiem. Żarty polityczne jednostronnie "antypisowskie", powtarzające obiegowe opinie o TVP, Kaczyńskim, rządzie itp. - mało śmieszne, naciągane. Scena z piciem wódki i z zachowaniem po alkoholu nadmiernie rozciągnięta. Gra aktorska niestety też na poziomie scenariusza.
Grzegorz Kotynia 05.12.2017 22:24
Znakomita gra aktorów!!!Z ogromną przyjemnością spedzony czas.
Lida 05.12.2017 16:44

Polecane z kategorii spektakl