spektakl

Baba Dżaga - Teatr Baza

spektakl

Baba Dżaga - Teatr Baza

Baba Dżaga - Teatr Baza - Bilety na spektakl teatralny

Współczesna opowieść oparta na bajce „Jaś i Małgosia” Braci Grimm. Wędrując przez las rodzeństwo Jaś i Gosia trafiają do domku Baby Jagi. Zostają złapani przez starą Wiedźmę. Ona tłumaczy dzieciom, że już nikt nie wierzy w Babę Jagę...Wszystko zaczyna przypominać klasyczną bajkę. Dzieci orientują się, że mogą być zjedzeni na obiad. Baba Jaga nie lubi ludzi, bo oni jej nie lubią. Dzieci namawiają staruchę, żeby się zmieniła, że jest wyjątkowa, ma na pewno różne talenty. Zatem Baba Jaga próbuje swoich sił jako artysta malarz, modelka, piosenkarka. W końcu znajdują dla Baby Jagi zajęcie. Będzie raperem. Uczą ją tańczyć, wymyślają piosenkę i pseudonim artystyczny – Baba Dżaga.

Bajka jest napisana współczesnym językiem. Pełna humoru opowieść jest bardzo popularna wśród dzieci. Historia ta uczy dzieci, żeby w każdym człowieku dostrzegać dobre i piękne rzeczy.

Czas: 40 minut
Spektakl odpowiedni dla dzieci w wieku 7 - 12 lat
Scenariusz i reżyseria: Tomasz Zadróżny
Występują: Aleksandra Ziółkowska, Katarzyna Mosakowska, Tomasz Taranta

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Baba Dżaga - Teatr Baza

Wspaniała atmostera zbudowana przez aktorów. Duzo.radosci ,zaangazowania .zaciekawienia u młodych widzów wywowal spektakl... Bardzo sie sie nam podobalo.
Bardzo wesołe przedstawienie dzieci chętnie uczestniczą w nim razem z występującymi 45 min wesołej zabawy polecam!
nowoczesna adaptacja starej bajki
super zabawa dla całej rodziny
Przedstawienie było doskonałe. Przekaż przedstawienia trafiony w 10. Gra aktorska młodych aktorów profesjonalna. Bardzo dobra akustyka sali i wentylacja. Zostałam miło zaskoczona.

Polecane z kategorii spektakl