spektakl

Baba Dżaga - Teatr Baza

spektakl

Baba Dżaga - Teatr Baza

Baba Dżaga - Teatr Baza - Bilety na spektakl teatralny

Baba Dżaga - Teatr Baza | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Współczesna opowieść oparta na bajce „Jaś i Małgosia” Braci Grimm. Wędrując przez las rodzeństwo Jaś i Gosia trafiają do domku Baby Jagi. Zostają złapani przez starą Wiedźmę. Ona tłumaczy dzieciom, że już nikt nie wierzy w Babę Jagę...Wszystko zaczyna przypominać klasyczną bajkę. Dzieci orientują się, że mogą być zjedzeni na obiad. Baba Jaga nie lubi ludzi, bo oni jej nie lubią. Dzieci namawiają staruchę, żeby się zmieniła, że jest wyjątkowa, ma na pewno różne talenty. Zatem Baba Jaga próbuje swoich sił jako artysta malarz, modelka, piosenkarka. W końcu znajdują dla Baby Jagi zajęcie. Będzie raperem. Uczą ją tańczyć, wymyślają piosenkę i pseudonim artystyczny – Baba Dżaga.

Bajka jest napisana współczesnym językiem. Pełna humoru opowieść jest bardzo popularna wśród dzieci. Historia ta uczy dzieci, żeby w każdym człowieku dostrzegać dobre i piękne rzeczy.

Czas: 40 minut
Spektakl odpowiedni dla dzieci w wieku 7 - 12 lat
Scenariusz i reżyseria: Tomasz Zadróżny
Występują: Aleksandra Ziółkowska, Katarzyna Mosakowska, Tomasz Taranta

Po spektaklu zapraszamy na godzinne animacje "Zabawy z teatrem". Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. Rezerwacje i zapisy: kasa@bok.waw.pl, tel.: 22 300 48 00 wew. 1

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane