spektakl

Bajeczna Fiesta

spektakl

Bajeczna Fiesta

Bajeczna Fiesta - Bilety na spektakl teatralny

Interaktywny spektakl pełen muzyki i animacji dla najmłodszych. Będzie to sześćdziesiąt minut szaleństwa i zabawy! Dzieci razem z bohaterami bajki będą śpiewać, pląsać, a także urządzać wesoły taneczny korowód. Obok dobrego humoru nie zabraknie treści wychowawczych i edukacyjnych. Udowodnimy widzom, że w życiu warto uwierzyć w siebie i swoje możliwości – bo wtedy można być kim tylko się chce – superbohaterem, tancerzem, a nawet… czarodziejem! Przypomnimy także dzieciom, w jaki sposób możemy zadbać o środowisko.
Na scenie wystąpi gwiazda rock'nd'jelona, najbardziej kolorowa ekokapela, światowej sławy zespół muzyczny The Jelonband: Jelonek Bronek (król ekotańca połamańca), Biedronka Ilonka (gitarzystka) i Pszczółka Julka (wokalistka)!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bajeczna Fiesta

Przedstawienie "Bajeczna fiesta" w wykonaniu teatru Kultureska było po prostu świetne! Dzieci bardzo fajnie spędziły ten czas. Gra aktorów, przyjemne piosenki, śmieszne teksty- wszystko na 5+ !!!
Świetne kostiumy i scenografia, utalentowani aktorzy, taniec, śpiew i energia, która sprawia, że dzieci wstają z miejsc i biorą udział w zabawie :-)
Bardzo dobre przedstawienie. Jedyny minus to nagłośnienie ,mój syn poraz kolejny narzekał ,że jest głośno.
Z teatrem kultureska zawsze super fantastycznie! Polecam

Polecane z kategorii spektakl