spektakl

Bajka improwizowana nie tylko dla dzieci

spektakl

Bajka improwizowana nie tylko dla dzieci

Bajka improwizowana nie tylko dla dzieci - Bilety na spektakl teatralny

Ogromnie się cieszymy, że po tak długiej przerwie będziemy mogli gościć naszych ulubionych młodych widzów ! Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na "Bajkę Improwizowaną nie tylko dla dzieci" w dniu 29.05. na godz. 11.00.
Bilety w cenie 15 zł dostępne będą od 17.05. od godz. 10.00.
Zapraszamy!

O naszej Bajce
To jedyna taka bajka! Otwiera na emocje, sztukę i zabawę! Jako widzowie przenosimy się, niczym Alicja w Krainie Czarów do bajecznego świata po drugiej stronie lustra. To niezwykła podróż w głąb dziecięcej wyobraźni. W trakcie naszych spektakli rodzice są też dziećmi.

O dzieciach w bajce
To dzieci decydują jakie postaci zostaną zagrane przez aktorów. Wymyślają oraz tworzą własną niepowtarzalna historię. Są kostiumologami, reżyserami a czasem aktorami. Przełamują nieśmiałość, rozwijają się emocjonalnie, artystycznie i społecznie. Mają jedyną okazję dyktować dorosłym co mają robić na scenie.

O Impro Atak ITO
To novum na polskiej scenie teatralnej, chociaż dzieciaki z Ursynowa już miały okazję dwa razy brać udział w DOK Ursynów w bajce IMPRO. Spektakle Impro Atak ITO nie mają ograniczeń wiekowych i kulturowych, ani też scenariusza i wyuczonych ról. Powstają na oczach widowni, którą rozbawiają i wzruszają do łez!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bajka improwizowana nie tylko dla dzieci

Nie jest łatwo wymyślać na poczekaniu i to jeszcze w taki sposób by zainteresować tym dziecko. Tu się udało. Brawo i dziękujęmy

Polecane z kategorii spektakl