spektakl

Bajki dla Dorosłych - Erotyki

spektakl

Bajki dla Dorosłych - Erotyki

Bajki dla Dorosłych - Erotyki - Bilety na spektakl teatralny

Najbardziej pikantne, nasączone humorem fraszki, wiersze i opowiadania autorstwa znakomitych polskich poetów, przeplatane brawurowym pokazem burleski. Taki jest najnowszy, odważny i jedyny w swoim rodzaju spektakl Sceny Kamienica. Po raz pierwszy na deskach teatralnych będzie można usłyszeć w formie słuchowiska nieco skrywaną twórczość Jana Kochanowskiego, Jana Andrzeja Morsztyna, Stanisława Trembeckiego, czy Aleksandra hr. Fredry. Frywolne teksty przeplatają mistrzowskie pokazy choreograficzne w wykonaniu jedynej we Wrocławiu Rewii Nice, oczarowującej bogactwem kostiumów i brawurowym tańcem.

Uwaga! Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych!

Koncepcja spektaklu, reżyseria formy muzycznej: MACIEJ MICHAŁKOWSKI
Reżyseria dźwięku, efektów słuchowiska, scenografia: DAMIAN DOMALEWSKI
Ruch sceniczny, choreografia: EWA CHROBAK

Występują:
NARRATOR: MICHAŁ SZWED
ONA: ALICJA KONARSKA
ON: JAN KOWALEWSKI
TANCERKI REWIA NICE EWY CHROBAK

Czas trwania:
100 min.

Informujemy, że wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnie obowiązującymi zaleceniami i rozporządzeniami Ministra Zdrowia i GIS.
Podczas wydarzeń należy zakryć usta i nos.

Zajmowanie miejsc siedzących odbywa się według wskazań obsługi i w oparciu o obowiązujące przepisy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bajki dla Dorosłych - Erotyki

Dawno nie bylam na tak świetnym przedstawieniu. Polecam wszystkim z poczuciem humoru. Świetny występ tancerek. Jednym slowem ogien na scenie.
Agnieszka 21.01.2020 09:02
Słuchowisko było interesujące - dobrze dobrane fragmenty tekstów. Pokaz burleski w wykonaniu 3 przepięknych tancerek bardzo nam się podobał. Szkoda tylko, że jedynym chłodzeniem w tak kameralnym miejscu (80 parę osób) była malutka jednostka klimatyzacji, zupełnie niespełniająca swojej roli - za to mniej gwiazdek. Wysiedzenie do końca na przedstawieniu było męczarnią fizyczną.

Polecane z kategorii spektakl