dla dzieci

Bajkowa Niedziela – Śnieżynki na chmurze

dla dzieci

Bajkowa Niedziela – Śnieżynki na chmurze

Bajkowa Niedziela – Śnieżynki na chmurze - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Tradycyjna Bajkowa Niedziela w DK Boguszowice będzie jak idealną propozycją na dobrze spędzone rodzinne, niedzielne popołudnie.
Tym razem... trwają przygotowania do najważniejszego dnia, jakim jest dzień wielkiego skoku, do którego śnieżynki trenują w bezkresnym niebie.
Zmagania, ćwiczenia i wielkie przygotowania przebiegają w atmosferze uśmiechu i dobrej zabawy. Zimowa bajka to także czas edukacji ekologicznej, sztuka pantomimy, gra świateł i
muzyka.
Zapowiada się fenomenalny spektakl!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bajkowa Niedziela – Śnieżynki na chmurze

Całkowita strata czasu.
Super zabawa.Polecamy!!!
Przedstawienie średnie, zupełnie czegoś innego oczekiwałam. Byłam z dwójką małych dzieci (3 i 6 lat). Niestety znudziły się po pierwszych 15 minutach spektaklu. Ja cały czas miałam nadzieję, że powoli rozkręcająca się akcja będzie miała jakiś zaskakujący finał lub przynajmniej zaciekawi dzieciaki. Niestety okazało się, że pantomima to nie najlepszy gatunek dla dzieci. Bynajmniej nie w tym wydaniu. Aktorzy na końcu super nawiązywali kontakt z dzieciakami i miałam wrażenie, że te starsze szkole dzieci chętnie uczestniczyły w interakcji. Niektórym aktorom brakowało tzw. "obycia ze sceną". Mówienia do mikrofonu powinni uczyć się od p. Dyrektor DK Boguszowice. Ważny wątek edukacyjny jakim jest ekologia przekazany w typowy, mało zaskakujący sposób. Nijak powiązany z wątkiem który rozgrywał się przez pierwszą część spektaklu. Nie poleciłabym tej sztuki.
bez koloru, nudne

Polecane z kategorii dla dzieci