spektakl

Bal Sylwestrowy - Club&Teatr Capitol

spektakl

Bal Sylwestrowy - Club&Teatr Capitol

Bal Sylwestrowy - Club&Teatr Capitol - Bilety na spektakl teatralny

Szanowni Państwo,

Zgodnie z tradycją, nastrój i towarzystwo, w jakim wita się Nowy Rok ma wielkie znaczenie. Dajcie się zatem ponieść historii pewnego teatru oraz nieprzemijającemu blaskowi złotych czasów HOLLYWOOD. Przy niezwykle pozytywnych dzwiękach muzyki i kuszacym wykwintnymi potrawami menu, a także doskonale zmrożonym szampanie, rozpocznijmy razem Rok pełen sukcesow i radości. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele niezapomnianych atrakcji i niespodzianek. W tę wyjątkową noc sprawimy, że każdy z naszych gości poczuje magie sceny i wielkiego ekranu.

Podejmiemy Państwa elegancką kolacją oraz wyborem alkoholi. Wszystkie opcje cenowe zawierają konsumpcję.

Bogate Menu zawiera m.in. Wybór sushi, Sery francuskie, Śliwki w bekonie – roladki, Mięsne kuleczki z rozmarynem, Tarty na słono (szpinakowe, serowe, z kurczakiem), Sałata z grillowanym kurczakiem, pomidorami suszonymi i orzechami, Sałata z gruszką, serem pleśniowym i balsamico, Polędwiczki wieprzowe nadziewane grzybami leśnymi, Łosoś w sosie śmietanowo – chrzanowym, Krewetki z czosnkiem w sosie z białego wina, Warzywa blanszowane z płatkami migdałowymi, Wybór ciastek koktajlowych, Campari, Cinzano, Gin, Rum, Tequila, Jim Beam, Jack Daniels, Finlandia, Żubrówka, Margarita, Caipirinha, Mojito, Butelka wina musującego na parę (toast o północy)

Spektakl SMAK MAMROTA od 19:00
Start imprezy (kolacja) od 20:30

W programie artystycznym opartym o piękne utwory z musicali i filmów wystapią Marek Siudym oraz Małgorzata Lewicka wraz z akompaniamentem fortepianu.

Atelier fotograficzne - pamiątkowe zdjęcia dla gości.

Muzyka mechaniczna: DJ Martin Harmony oraz DJ Adam Beckett

Zaprasza Club&Teatr Capitol oraz Biletyna.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bal Sylwestrowy - Club&Teatr Capitol

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl