spektakl

Ballet Opera Of Kiev - Dziadek do Orzechów

spektakl

Ballet Opera Of Kiev - Dziadek do Orzechów

Ballet Opera Of Kiev - Dziadek do Orzechów - Bilety na spektakl teatralny

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na najsłynniejsze zimowe przedstawienie baletowe, które przenosi widzów do tajemniczej krainy magii i dziecięcych marzeń (ale czy tylko dziecięcych?).
Przed Państwem wystąpi jeden z najlepszych zespołów baletowych na świecie – Balet Opery Kijowskiej pod dyrekcją Alexandra Stoyanova, słynnego artysty – wizjonera.
,, Dziadek do Orzechów '' to poruszająca, przepiękna opowieść o dziewczynce Klarze, która za sprawą gwiazdkowego prezentu przenosi się do do krainy marzeń, w której nie ma rzeczy niemożliwych, w której wszystko może stać się realne i osiągalne, nawet najskrytsze marzenia. Całość przedstawienia oparta jest na baśni Hoffmanna po adaptacji dla baletu przez Alexandra Dumasa – ojca. Przepiękną, romantyczną i nostalgiczną muzykę napisał wielki mistrz Piotr Czajkowski.
Zapraszamy na widownię dzieci i ich rodziców – dajcie się wspólnie ponieść fantazji, spełniajcie swoje marzenia, również te ukryte pod Waszą świąteczną choinką.

Miłej i niezapomnianej rodzinnej zabawy życzy ArtistiC.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Ballet Opera Of Kiev - Dziadek do Orzechów

Byłam pierwszy raz na balecie. Nie sądziłam że aż tak mi się spodoba. Teraz jestem zakochana w balecie.
Balet piękny. Profesjonaliści w każdym calu. My jako gospodarze na minusie: brak zapowiedzi artystów i choćby jednego kwiatka dla solistów tak jak to jest przy innych występach np. teatry w "festiwalu sztuka i komercja".
Występ wspaniały, warto było pójść, oby więcej takich
Rewelacja.Czekamy na powtórkę. Napewno wrócimy.
Ballet Dziadek do Orzechów, w którym uczestniczyłam w CKiS w Siedlce 29.11.2019 zachwycił mnie. Uważam, że przedstawienie było przygotowane na najwyższym poziomie. Wszystkie sztuki tworzące balet były wykonane perfekcyjnie, począwszy od podstawowego tańca, poprzez stroje, scenografię.. To była magia!
Pełen profesjonalizm piękny występ każdemu polecę

Polecane z kategorii spektakl