spektakl

Bilet łączony, Wieczór laureatów / „CPH4” – spektakl dyplomowy,Konkurs choreograficzny 3… 2… 1… TANIEC!

spektakl

Bilet łączony, Wieczór laureatów / „CPH4” – spektakl dyplomowy,Konkurs choreograficzny 3… 2… 1… TANIEC!

Bilet łączony, Wieczór laureatów / „CPH4” – spektakl dyplomowy,Konkurs choreograficzny 3… 2… 1… TANIEC! - Bilety na spektakl teatralny

Bilet łączony, Wieczór laureatów / „CPH4” – spektakl dyplomowy
Konkurs choreograficzny 3… 2… 1… TANIEC! – 9. edycja
Konkurs choreograficzny 3…2…1…TANIEC! odbywa się corocznie od 2011 roku jako impreza o charakterze międzynarodowym, prezentuje krótkie formy solowe, duety i tria oparte na szeroko rozumianej technice tańca współczesnego. Podstawowym celem konkursu jest konfrontacja własnej twórczości choreograficznej z profesjonalnym jury oraz możliwość otwartej dyskusji z udziałem jurorów i publiczności, służąca również edukacji widowni tańca. 3…2…1…TANIEC! jest jednym z nielicznych polskich konkursów, który skierowany jest do choreografów z Polski i zagranicy, poszukujących własnego, oryginalnego języka scenicznej wypowiedzi, niezależnie od ich wieku i doświadczenia.

Wyróżnikiem konkursu jest jego forma, według której każdy juror, bez konsultacji z pozostałymi członkami jury, przyznaje dwie własne nagrody dla dwóch wybranych prezentacji, określając w certyfikacie konkretne wartości prezentacji decydujące o jej wyróżnieniu. Dodatkowymi nagrodami w konkursie jest nagroda publiczności oraz nagroda Grand Prix, która zostanie wybrana przez Organizatorów spośród wszystkich laureatów.

W konkursie – 23 marca 2019, wezmą udział prace, które przejdą etap preselekcji. Natomiast 24 marca 2019 odbędzie się oficjalne wręczenie nagród oraz ponowna prezentacja laureatów konkursu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Bilet łączony, Wieczór laureatów / „CPH4” – spektakl dyplomowy,Konkurs choreograficzny 3… 2… 1… TANIEC!

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl