spektakl

"Bladolandia" - musical dla dzieci

spektakl

"Bladolandia" - musical dla dzieci

"Bladolandia" - musical dla dzieci - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl opowiada o księciu Pryzmacie, przemierzającym pozbawioną koloru i szczęścia krainę Bladolandię w celu odnalezienia siedmiu księżniczek - królowych koloru. Legenda głosi, że tylko zjednoczenie siedmiu sióstr może przywołać biel, która rozproszy mroki złego Kaszmara panującego w Krainie. "Bladolandia" to muzyczna opowieść nie tylko o walce dobra ze złem lecz także o tym, że tylko wspólne wysiłki przeciwko złu mogą naprawić świat! Fabuła odtwarzana przez trzynastu aktorów, muzyka oraz piękne, barwne stroje sprawią, że mali odbiorcy z fascynacją przeniosą się do świata baśni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Bladolandia" - musical dla dzieci

Przedstawienie dziwne. Nazwałabym... mocno alternatywne. Ani to bajka dla małych dzieci (niektóre się bały i rodzice musieli z nimi wychodzić), ani dla starszych (10-latki się nudziły). Za mało było interakcji z publicznością. Teksty przerysowane, w większości nieodpowiednie dla małych dzieci, scenografia uboga. Jedynie zaangażowanie aktorów w grę zasługuje na uznanie.
Gra cieni - rewelacja. Profesjonalne podejście aktorów. Świetny kontakt z publicznością. Musical godny polecenia, bo z przesłaniem.
Edith 26.11.2018 09:19
Przedstawienie bardzo fajne. Córka wróciła bardzo zadowolona.
Grisza 29.10.2018 17:07
"Świetne przedstawienie warte obejrzenia,duże zainteresowanie dzieci ,aktorzy super. POLECAM.
arek32 29.10.2018 10:06

Polecane z kategorii spektakl