spektakl

Brzechwa dla dzieci - Prot i Filip

spektakl

Brzechwa dla dzieci - Prot i Filip

Brzechwa dla dzieci - Prot i Filip - Bilety na spektakl teatralny

Brzechwa dla dzieci – Prot i Filip

Dwóch Panów w melonikach dziś Was wita. Oto Prot i Filip – najlepsi przyjaciele. O ich przyjaźni zapewne słyszeliście wiele. Prot za Filipem, a Filip za Protem w ogień skoczyliby, bez mrugnięcia okiem. Lecz, gdy chwila grozy jest daleka, oto co Was czeka. Prot płata figle niedościgłe, a Filip tym samym się odpłaca i tak jest ich codzienna praca. Prawdę zatem mówi przysłowie stare: „Kto się czubi, ten się lubi.” Na taką oto bajkę o przyjaźni zapraszamy, bo wiele na ten temat do powiedzenia mamy.

Spektakl za pomocą dowcipnych dialogów, zaskakujących i pełnych humoru sytuacji, pokazuje jak wielką wartością w życiu każdego jest przyjaźń i szacunek do drugiej osoby.
Scenariusz spektaklu został napisany w oparciu o najsłynniejsze wiersze polskich pisarzy – Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Jest to rodzaj teatru, który czerpie inspiracje od największych mistrzów błyskotliwego żartu – Kabaretu Starszych Panów, Flipa i Flapa, Charliego Chaplina.

Przedstawienie ma charakter interaktywny i edukacyjny. Za pomocą dramy pedagogicznej aktorzy wprowadzają dzieci w magiczny, bajkowy świat i udowadniają, że bajka może być realna.

Występują:
Sebastian Skoczeń – założyciel Teatru OdSkocznia. Absolwent Akademii Teatralnej
w Warszawie. W latach 2005-2010 aktor Teatru Współczesnego w Warszawie. Obecnie aktor Teatru Dramatycznego.
Tomasz Korczyk – absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktor Teatru Kwadrat
w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Brzechwa dla dzieci - Prot i Filip

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl