spektakl

Budapest Ballet & Orchestra RAJKO

spektakl

Budapest Ballet & Orchestra RAJKO

Budapest Ballet & Orchestra RAJKO - Bilety na spektakl teatralny

Budapest Ballet & Orchestra RAJKO

W październiku br. nareszcie odwiedzi nas słynny na cały świat Budapest Ballet & Orchestra RAJKO !!! Co ich tak wyróżnia? To, że Zespół w błyskotliwy sposób prezentuje połączenie gatunków: muzykę klasyczną i rozrywkową, autentyczny taniec salonowy i tańce z elementami zaczerpniętymi z niezwykle żywiołowego folkloru cygańskiego, jak również elementy oparte na tradycjnej muzyce świata.
BB&OR dotychczas występował w ponad 30 krajach, na czterech kontynentach, bawiąc wciąż niezliczone tłumy zadowolonych widzów. W swojej siedzibie w Budapeszcie BB&OR rzadko występuje, ponieważ większość czasu spędza w podróżach po świecie, nasz kraj tę wizytę zawdzięcza kontynuacji obchodów Roku Kultury Węgierskiej w Polsce, który przybliżył Polakom prawdziwą, wspaniałą Kulturę Węgier.
BB&OR od zarania działalności prezentował kulturę ściśle ludową, ale dzięki kreatywności i wielkim umiejętnościom artystów przekroczył tę ideę i przełamał sztywne schematy. W dzisiejszych występach BB&OR ludowość pojawia się w różnych aspektach; jest zarówno tematem, jak i środkiem przekazu. Folklor okazał się być twórczy i na tyle elastyczny, że jego nowe aranżacje i choreografie bawią wszystkich widzów, bez względu na ich upodobania, wiek i narodowość. Należy dodać, że muzyka zawsze jest grana na żywo a muzycy elitarnego Zespołu Rajko od lat są uznanym Ambasadorem Kultury Węgier na całym świecie. Ich żywiołowe i pełne temperamentu wykonania utworów klasycznych, jak i rozrywkowych nie mają sobie równych, trzeba to przeżyć by zrozumieć, dlaczego są tak sławni.
Zapraszamy na pierwsze po 5 latach koncerty w Polsce tego uznanego zespołu, gwarantujemy wspaniałe przeżycia i wyśmienitą zabawę, feria barw, lawina dźwięku i dynamicznego tańca przeniosą Państwa w inny, wesoły i kolorowy świat.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Budapest Ballet & Orchestra i Agencja Artistic

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Budapest Ballet & Orchestra RAJKO

Impreza warta zobaczenia.Muzyka orkierstry przeplatała się tańcami młodych tancerzy w strojach regionalnych.Występ trwał wraz z przerwą 2 godziny.W finale pojawił się polski akcent: sto lat, szła dzieweczka...Polecam.
Świetny występ. Rajko zawsze pokazują klasę. Wspaniali skrzypkowie i balet.
Przedstawienie bardzo się podobało, wspaniali artyści!

Polecane z kategorii spektakl