spektakl

CIEKŁOKRYSTALICZNI Komedia muzyczna

spektakl

CIEKŁOKRYSTALICZNI Komedia muzyczna

CIEKŁOKRYSTALICZNI Komedia muzyczna - Bilety na spektakl teatralny

CIEKŁOKRYSTALICZNI Komedia muzyczna w reż. Marka Bartkowicza.

O samotności i miłości w czasach mediów elektronicznych. Pełen autoironicznych żartów i spostrzeżeń wynikających z nabytej już mądrości życiowej bohaterów. Wystąpią: Patrycja Zywert-Szypka i Marek Bartkowicz, przy fortepianie Piotr Sawicki.

„Ciekłokrystaliczni” to pełen humoru słowno-muzyczny zabawny traktat, o tym, co każda dojrzała „dziewczynka” i każdy starszy „chłopczyk” wiedzieć powinni. A że bywa, iż tego nie wiedzą, spektakl przesycony jest mnóstwem wywołujących salwy śmiechu, autoironicznych żartów i spostrzeżeń wynikających z nabytej już mądrości życiowej bohaterów. Widzowie znajdą tu humor najwyższej próby, zwłaszcza że osnuty wokół uczuć i spraw, które jeśli jeszcze kogoś z widzów nie dotyczą, to z pewnością dotyczyć będą. Dostrzegają to również widzowie właśnie wchodzący w dorosłe życie, co okazało się na premierze. Śmieją się i wzruszają, podobnie jak starsza widownia, odnajdująca w bohaterach samych siebie. Być może dzieje się tak za sprawą uwikłania bohaterów w nowe technologie, tak ważne dla młodych.

Wystąpią: Patrycja Zywert-Szypka i Marek Bartkowicz, a przy fortepianie Piotr Sawicki
Scenariusz i teksty piosenek – Marek Bartkowicz
Muzyka: Marek Bartkowicz, Radosław Laddy, Rafał Grząka.
Reżyseria – Marek Bartkowicz, Grzegorz Szybka

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje CIEKŁOKRYSTALICZNI Komedia muzyczna

Doskonały spektakl z mądrymi tekstami i świetnym wykonaniem. Skłania do refleksji, zachęca do dokładniejszego spojrzenia na siebie, nawet ze szczyptą autoironii. Szczerze polecam.
Miałam wątpliwości, czy komedia muzyczna będzie mnie w stanie rozśmieszyć. Jednak ubawiłam się do łez. Czarujący, pełen humoru, ale momentami wzruszający spektakl, który bardzo chętnie obejrzałabym jeszcze raz! Polecam gorąco!
Bardzo miło spędzony czas, polecam!
Fantastyczny spektakl z nutą nostalgii i dużą dozą humoru. Cała sala zaśmiewała się do łez.
Świetne piosenki , wspaniale wykonanie , aktorzy pełni pasji . Polecam
Cudowna komedia pelna dobrego smiechu!

Polecane z kategorii spektakl