spektakl

"Carmen", retransmisja opery Georgesa Bizeta z Metropolitan Opera. Nowa obsada!

spektakl

"Carmen", retransmisja opery Georgesa Bizeta z Metropolitan Opera. Nowa obsada!

"Carmen", retransmisja opery Georgesa Bizeta z Metropolitan Opera. Nowa obsada! - Bilety na spektakl teatralny

Zapraszamy na retransmisję "Carmen" Georgesa Bizeta. Spektakl transmitowany po raz trzeci. Ognista Cyganka Carmen sama wybiera sobie kochanków, a jej uroda i temperament nie pozwalają żadnemu mężczyźnie przejść obok niej obojętnie. Oficer Don José pomaga jej uciec z aresztu i przeżywa chwile szczęścia u jej boku, choć przez to staje się dezerterem i bandytą. Gdy zostaje w końcu odrzucony przez niestałą w uczuciach Carmen, zabija ją. Met już dwa razy włączyła operę Bizeta do programu transmisji, bo to tytuł cieszący się największą popularnością wśród widzów zgromadzonych w salach kinowych całego świata. Hiszpańskie rytmy, słynne melodie habanery, seguidilli i kupletów toreadora czynią z „Carmen” wielki operowy przebój. Tym razem polscy widzowie zapewne wyjątkowo skoncentrują swoją uwagę nie na postaci tytułowej, ale na Micaëli i Don Josém, w których role wcieli się operowe małżeństwo: Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna. Czas trwania ok. 3 godz. 30 min. Bilety: 30 zł w przedsprzedaży do 28.01. | 40 zł w przedsprzedaży od 29.02. do 4.02. | 50 zł w dniu spektaklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Jak zwykle, spektakl zrobiony perfekcyjnie
Super! Klasa śpiewaków niezaprzeczalna. Widowisko wspaniałe. Jedynie brakowało mi tłumaczenia wywiadów, niestety nie posiadam zdolności lingwistycznych. Ale to mały minusik - wrażenia artystyczne przeważyły.
Bardzo piękna historia, pięknie zaśpiewana. To na prawdę znakomicie spędzone 3 godzinki. Mały minusik:W przerwie "Cuganerii" była lampka wina, teraz nie ale to raczej nie umniejszyło mojej opinii choć... to był miły akcent.
Uczestniczki:matka z córką 06.02.2019 15:51

Polecane