spektakl

Casa Valentina - spektakl Och-Teatru

spektakl

Casa Valentina - spektakl Och-Teatru

Casa Valentina - spektakl Och-Teatru - Bilety na spektakl teatralny

Obsada:
Maria Seweryn,
Joanna Gleń,
Cezary Żak,
Piotr Machalica,
Rafał Mohr,
Piotr Borowski,
Witold Dębicki,
Maciej Kosmala,
Mirosław Kropielnicki,

Czerwiec 1962 r., mały hotel w górach Catskills w Stanach Zjednoczonych. Pensjonat Rity i George’a to na pozór zwykłe letnie siedlisko. W rzeczywistości jest to miejsce, dokąd z całego kraju przyjeżdżają heteroseksualni mężczyźni, którzy ubierają się jak kobiety. Ricie i George’owi (alias Valentinie) udało się stworzyć warunki, w których przebrani mężczyźni – na co dzień stateczni ojcowie i mężowie – czują się bezpiecznie. Tu mogą poczuć się w zgodzie ze sobą i ze swoim kobiecym alter ego. Sielankę przerywa doniesienie na policję o niemoralnym prowadzeniu się. Goście pensjonatu w odpowiedzi postanawiają założyć oficjalną organizację. Ale wiąże się to z ujawnieniem tajemnicy. Czy każdy z nich jest na to gotowy? Co z uczuciami ich bliskich?
Dużo śmiechu, ale i temat poruszający ważne, społeczne problemy. To tekst o potrzebie bycia sobą, o sztucznych społecznych normach, tolerancji i szacunku do drugiego człowieka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Casa Valentina - spektakl Och-Teatru

Było cudownie :)
Super przedstawienie . Fabuła - świetna , obsada - fantastyczna . dwie godziny super zabawy :) polecam gorąco :)
Interesujący spektakl, poruszający istotny temat wykluczenia. Umiejętnie połączono wątki poważne z komediowymi. Bardzo dobra gra aktorów. Polecam
Spektakl świetny , występują same gwiazdy a Cezary Żak wymiata :) Warto było obejrzeć :)
Gra aktorska świetna, Cezary Żak jedyny w swoim rodzaju ! A Rafał Mohr wyjątkowo dobrze wygląda jako kobieta :D
Spektakl świetnie zagrany, jednak w całej śmiesznej oprawie, temat i problem dość smutny. Daleko mu do czystej formy komedii, ale tragikomedia czemu nie - świetna. Warto zobaczyć
Spektakl świetny, niesie w sobie dużo humoru, ale i zadumy i smutku nad sytuacją ludzi transseksualnych. I aktorzy i Pani Krystyna Janda jak zawsze wykonali pracę po mistrzowsku. Polecam.
Super spektakl i niesamowita rozrywka, nawet na początku tygodnia (spektakl w poniedziałek 20:30). Doskonała gra aktorska a szczególnie Cezary Żak był niesamowity. Polecam!

Polecane z kategorii spektakl