spektakl

Champions of Illusion - Festiwal iluzji

spektakl

Champions of Illusion - Festiwal iluzji

Champions of Illusion - Festiwal iluzji - Bilety na spektakl teatralny

Niesamowity spektakl, światowe gwiazdy, jedyne i niepowtarzalne show!!!
Najsłynniejsza międzynarodowa grupa iluzjonistów "Champions of Illusion" po wielkim europejskim sukcesie ponownie wraca do naszego kraju!

Na gościnnych występach pojawią się też znani polscy mistrzowie iluzji ze swoimi najlepszymi numerami! Triki i sztuczki znane dotąd tylko z telewizji będą dosłownie na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci!

Podobał Ci się film Iluzja?
Lubisz Harrego Pottera ?
Ta impreza jest dla Ciebie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Champions of Illusion - Festiwal iluzji

Dzieciom bardzo się podobało , aktywnie brały udział na scenie. Szkoda, że tak nagle się występ zakończył po godzinie, myśle ze takie show powinno trwać min 1.5godz, dorzucił bym 2 ciekawsze tricki takie w stylu lewicującej osoby a nie tylko karty i chustki. Niska frekwencja na widowni mogła być spowodowana ciut za wysoka cena biletu jak na scenę w namiocie.
Słabe, znane tricki, słaby i trochę "na siłę" kontakt z publicznością. Niesmaczny dowcip o mojej córce przy żarcie o tym że "umie ciagnąć" to w kontekście tricku z obcinaniem sznurka. Tandetne "show". Niby cześć wielkiego show, jakiejś grupy magików. Tymczasem dwójka gości którzy coś tam pokazują przez niecałą godzinę. Słaba scenografia. Z wielkiej chmury mały deszcz Taka Polska prowizorka. Strata czasu.
Mega fajnie, syn 5 latek bardzo zadowolony, występ trwał 1,5 godziny i zero nudy :-)
Super występ i super zabawa! Polecam!
Było bardzo miło i uśmiechnięto :)))
Moje dzieci w wieku 6 i 8 lat były zadowolone i mogły brać udział na scenie
Super przedstawienie, aż żal że trwa zaledwie godzinę.
Na plakacie jest wielu magików, naprawdę występuje dwóch , trochę jestem rozczarowana, bo myślałam ze będzie większy show . Panowie super ale jak na ich światową skalę za biedna scenografia. Wystarczyło dać ładną bordową kotarę z tylu a efekt byłby lepszy
Fajne ale mało

Polecane z kategorii spektakl