spektakl

Chory na sukces

spektakl

Chory na sukces

Chory na sukces - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”), którzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi. Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów. W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, które są nam wszystkim bliskie. Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą mamy nadzieję, zapewni Państwu nasz spektakl. Zapraszamy więc do nas i życzymy wszystkim Bardzo Dobrej Zabawy!

*Obsada wymienna!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Chory na sukces

Lekkie humorystyczne przedstawienie. Pokecam
Świetna zabawa, dużo śmiechu. Polecam
super bardzo mi się podobało , więcej takich imprez . trafiliście w dziesiątkę. nie spodziewałam się Pan Tadeusz Ross może być taki zabawny. Jednak star gwardia to stara gwardia. Pozdrawiam , JK
Pozytywna - ciekawy spektakl.
Do przerwy było trochę drętwo i nie podobało się nam .Natomiast po przerwie trochę się rozkręcili.Byłam jednak zawiedziona ponieważ nie było całej obsady . Brakowało Ibisza i Cieślaka.
Wspaniały występ. Bardzo mi się podobało.
Bylismy na spektaklu z Wisniewskim.bylo super !
Spektakl słaby. O wszystkim i o niczym. Po 15 min tak naprawdę chcieliśmy wychodzić. Druga część lepsza. Doceniamy starania Michała Wiśniewskiego i jego zaangażowanie oraz naturalny humor Pana Rosa jednakże prezentowane treści miały niski poziom
Świetny program kabaretowy, no chyba że ktoś bardzo popiera "dobrą zmianę" to może się poczuć trochę dziwnie zauważając że nie wszyscy tak się z tych zmian cieszą :P
Waldemar Załęski 18.12.2017 00:03
Super impreza, dużo humoru .
Występ bardzo udany. Przedstawienie godne polecenia. Ross i Pręgowski to doskonałe połączenie.
średni poziom rozrywki, dużo żartów politycznych oraz prostych, niskiego polotu dowcipów. Bardzo dobry występ uczestników spektaklu. Dobry stosunek ceny biletu do oczekiwań artystycznych.
Super przedstawienie, świetnie się bawiliśmy polecam
Niestety, niezbyt mi się podobało. Za dużo odniesień do polityki, jakieś stand-up-y, których nie lubię, dowcipy dość niskich lotów.Ogólnie dość rozczarowujące.

Polecane z kategorii spektakl