spektakl

Ciao Ciao Bambina

spektakl

Ciao Ciao Bambina

Ciao Ciao Bambina - Bilety na spektakl teatralny

"Ciao Ciao Bambina" - wieczór włoskiej piosenki w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza 7 kwietnia na spektakl muzyczny inspirowany życiem Marino Mariniego,
autora wielkiego przeboju "Nie płacz, kiedy odjadę" i wielu innych włoskich hitów.
"Ciao Ciao Bambina" to najsłynniejsze włoskie piosenki w autorskiej interpretacji Nicoli Palladiniego, musicalowego aktora z Rzymu, z towarzyszeniem zespołu muzycznego, jak również podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy.

Bohater wspomina swoje życie i drogę artystyczną, prowadząc nas przez trzy dekady XX wieku. Towarzyszymy mu w podróży promem wycieczkowym do Stanów Zjednoczonych końca lat 40-tych, gdzie poznajemy klimat nowojorskiej Małej Italii. Po powrocie do Europy, widzowie udają się w towarzystwie Marino Mariniego do kabaretów Neapolu i Rzymu, a także paryskiej Olimpii, gdzie biorą udział w jego wielkim sukcesie nad Sekwaną. Spora część spektaklu koncentruje się na ogromnym sukcesie, jaki Marino Marini odniósł w Polsce. Poznajemy historię jego wielkiej popularności nad Wisłą oraz genezę słynnej diety Twist, którą tam spopularyzował.
W ciągu 80 minut usłyszymy szlagiery: ''Tu vuo fa l'americano'', ''L'Italiano'', "Azzurro", "Marina", ''O'sole mio'', ''Love in Portofino'', ''Volare'', "Mamma", "That's amore", "Mambo Italiano","Quando, quando quando", "Buonasera Signorina", "Arrivederci Roma", "Ciao, Ciao Bambina" czy ''Nie płacz, kiedy odjadę".

Od dnia premiery w Teatrze Małym w Tychach, czyli od 22 listopada 2013, spektakl "Ciao Ciao Bambina" wystawiono na terenie całej Polski ponad 300 razy.

" CIAO CIAO BAMBINA "
koncepcja i reżyseria - Nicola Palladini
scenariusz: Małgorzata Wojtulewicz

Impreza odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących obecnie obostrzeń sanitarnych i przy zajęciu dopuszczalnej ilości miejsc.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Ciao Ciao Bambina

Wspaniały koncert. Żałują ci co nie przyszli.!!!!
Cudowny🥰 WIECZÓR przy Włoskiej muzyce 🇮🇹🇮🇹🇮🇹
Cudowny koncert, wspaniała zabawa. A wykonawca boski 😀
super zabawa, polecam
Super Polecam
Bardzo fajnie spędziłam czas słuchając włoskich piosenek.Polecam
Występ zespołu był na wysokim poziomie, świetnie się bawiliśmy przy tej muzyce piosenki, które były śpiewane były nam znane. Piosenki były przepięknie zaśpiewane i wykonane z pełną energią ruchu przez solistę. Super!
Świetny występ, genialni muzycy, brawo!
Początek nudnawy Ale potem to już świetnie 😂
SUPER PRZEDSTAWIENIE, CIEKAWA REŻSYSERIA SPEKTAKLU, DUŻE ZAANGAŻOWANIE I PRZYGOTOWANIE WYSTĘPUJĄCYCH, BARDZO DOBRY KONTAKT WYSTĘPUJĄCEGO Z PUBLICZNOŚCIĄ
Nie m9glam być na imprezie. Nie pozwolono mi zwrócić biletow
Ciekawa podróż w lata 60-te i nie tylko, piękne wykonanie włoskich piosenek a nawet wspólne śpiewanie z publicznością :)
Występ bardzo ciekawy. piękne najlepsze przeboje. Byliśmy bardzo zadowoleni.
Szczerze liczyliśmy na coś bardziej profesjonalnego. W części mówionej często nie można było zrozumieć słów wypowiadanych przez artystę ponieważ za szybko się wypowiadał, za to ruchem scenicznym ,niekiedy komicznym nadrabiał, i można się było pośmiać. Zabrakło również większego kontaktu z publicznością. Cena zbyt wygórowana w stosunku do całego efektu. Ogólnie wrażenie średnie.
Super organizacja , super występ!!! Jestem pod wrażeniem pomysłu oraz profesjonalizmu wykonania utworów jak i oprawy muzycznej. Super - POLECAM!!!
1966eedieedi 26.11.2014 09:16
Nicola Palladini to naprawdę wspaniały, utalentowany artysta. Mogłabym słuchać go w nieskończoność, piosenki są oczywiście stare, ale w nowym, ciekawym wykonaniu. NP ma bardzo fajny kontakt z publicznością, każdy marzył chyba by kiedyś zaśpiewać Volare, o, o i można było to zrobić. EXTRA koncert.Wiem, że w maju znów będzie można usłyszeć go w DK Świt i wybieram się po raz drugi. FANTASTYCZNY ARTYSTA.

Polecane z kategorii spektakl