spektakl

Ciao Ciao Bambina

spektakl

Ciao Ciao Bambina

Ciao Ciao Bambina - Bilety na spektakl teatralny

Ciao Ciao Bambina | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Spektakl muzyczny “Ciao Ciao Bambina” to podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy. Bohater wspomina swoje życie i drogę artystyczną, prowadząc nas przez trzy dekady XX wieku. Towarzyszymy mu w podróży promem wycieczkowym do Stanów Zjednoczonych końca lat 40 -tych, gdzie poznajemy klimat nowojorskiej Małej Italii. Po powrocie do Europy, widzowie udają się w towarzystwie Marino Mariniego do kabaretów Neapolu i Rzymu, a także paryskiej Olimpii, gdzie biorą udział w jego wielkim sukcesie nad Sekwaną. Spora część spektaklu koncentruje się na ogromnym sukcesie, jaki Marino Marini odniósł w Polsce. Poznajemy historię jego wielkiej popularności nad Wisłą oraz genezę słynnej diety Twist, którą tam spopularyzował.
Narrację niezwykłego ambasadora włoskiej piosenki w Polsce wspaniałe prowadzi, łącząc wokal z zadaniami aktorskimi, Nicola Palladini, z towarzyszeniem kontrabasu Dominika Dudzika i gitary Piotra Bogutyna.
Tłem dla spektaklu są widowiskowe videoprojekcje,wprowadzające nas w klimat i atmosferę.
W ciągu 70 minut usłyszymy szlagiery: „Tu vuo fa l'americano”, ''L'Italiano'', “Azzurro”, “Marina”, ''O sole mio'', ''Love in Portofino'', ''Volare'', “Mamma”, “Guarda che luna”, “Guaglione”, “Kriminal Tango” czy ''Nie płacz kiedy odjadę'' i wiele innych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

SUPER PRZEDSTAWIENIE, CIEKAWA REŻSYSERIA SPEKTAKLU, DUŻE ZAANGAŻOWANIE I PRZYGOTOWANIE WYSTĘPUJĄCYCH, BARDZO DOBRY KONTAKT WYSTĘPUJĄCEGO Z PUBLICZNOŚCIĄ
Nie m9glam być na imprezie. Nie pozwolono mi zwrócić biletow
Ciekawa podróż w lata 60-te i nie tylko, piękne wykonanie włoskich piosenek a nawet wspólne śpiewanie z publicznością :)
Występ bardzo ciekawy. piękne najlepsze przeboje. Byliśmy bardzo zadowoleni.
Szczerze liczyliśmy na coś bardziej profesjonalnego. W części mówionej często nie można było zrozumieć słów wypowiadanych przez artystę ponieważ za szybko się wypowiadał, za to ruchem scenicznym ,niekiedy komicznym nadrabiał, i można się było pośmiać. Zabrakło również większego kontaktu z publicznością. Cena zbyt wygórowana w stosunku do całego efektu. Ogólnie wrażenie średnie.
Super organizacja , super występ!!! Jestem pod wrażeniem pomysłu oraz profesjonalizmu wykonania utworów jak i oprawy muzycznej. Super - POLECAM!!!
1966eedieedi 26.11.2014 09:16
Nicola Palladini to naprawdę wspaniały, utalentowany artysta. Mogłabym słuchać go w nieskończoność, piosenki są oczywiście stare, ale w nowym, ciekawym wykonaniu. NP ma bardzo fajny kontakt z publicznością, każdy marzył chyba by kiedyś zaśpiewać Volare, o, o i można było to zrobić. EXTRA koncert.Wiem, że w maju znów będzie można usłyszeć go w DK Świt i wybieram się po raz drugi. FANTASTYCZNY ARTYSTA.

Polecane