spektakl

Cudowne Musicale

spektakl

Cudowne Musicale

Cudowne Musicale - Bilety na spektakl teatralny

Cudowne Musicale | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Cats, Les Miserables, The Lion King, Notre Dame de Paris, Metro, Evita, Jesus Christ Superstar, Phantom of the opera, Grease, Chicago, Footloose, Matylda, Billy Elliot, Beauty and the Beast i wiele innych utworów z musicali podczas 2,5 godzinnego wieczornego wzruszającego SHOW. Poranne spektakle natomiast w formie zabawy edukacyjnej trwają ok 2 godziny – podczas których uczniowie poznają najlepsze musicale, dowiedzą się jak powstaje spektakl i będą uczestniczyć w licznych zadaniach muzycznych, a nauczyciel otrzyma materiały do poprowadzenia zajęć z dziećmi. Nowość teatralna na rynku, która zbiera same pozytywne opinie. Przepiękne światła, muzyka i po prostu cudowne musicale dla każdego bez ograniczenia wieku.

Najnowsze widowisko Stowarzyszenia Teatralnego Ingenium – autorów musicalu Okruchy życia Anioły są wśród nas. Tym razem utalentowani młodzi artyści występują w ciekawych interpretacjach słynnych utworów musicalowych. Podczas koncertu można usłyszeć utwory z takich spektakli, jak „Metro”, „Phantom of the Opera”, „Notre Dame de Paris” czy „Les Misérables” wykonane w języku polskim. Różnorodność zaprezentowanych w spektaklu utworów przykuwa uwagę widza przez ponad dwie godziny trwania wydarzenia. Koncert swoją premierę miał 12 grudnia 2016 roku w Gdańsku, a gościem specjalnym podczas premiery był Marek Piekarczyk, który zaśpiewał arię „Gethsemane” – „Rozmowa z Bogiem” z rock-opery „Jesus Christ Superstar”.

Spektakle wieczorne zawsze realizujemy w formie koncertu dla całych rodzin. Natomiast od kilku miesięcy koncert, po znaczącej metamorfozie, wystawiamy również w formie interaktywnej lekcji muzyki dla młodzieży i ich wychowawców. Skrócona wersja koncertu, wzbogacona jednak merytorycznie o wiedzę, która pomaga uzupełnić program nauczania z muzyki o potężną dawkę informacji o gatunku, jakim jest musical.

Zapraszamy całe rodziny na niesamowite widowisko, podczas którego będzie można usłyszeć i obejrzeć fragmenty znanych na całym świecie spektakli prosto z West Endu i Broadwayu w wykonaniu młodych artystów Stowarzyszenia Teatralnego Ingenium. Zmieniające się co koncert utwory z najbardziej i najmniej znanych projektów musicalowych, które łączą się w niezapomniane dwie i pół godziny muzycznego show!

Zapraszamy do wspaniałego świata musicalu, który na długo pozostanie w Państwa pamięci…

Wybrane opinie na temat spektaklu:

„(…) Niektóre piosenki wywołują dreszcze – „Na orbicie serc”, „Kraina cienia”, „Sama wciąż”, „Ziemia”, „Patrz w dół”, „Przebudzenie”… – brakuje słów i tchu! „Dachowy song” z musicalu „Koty” i „Kraina cienia” z musicalu „Król Lew” to pokaz fantastycznej choreografii i śpiewu chóru. Kto jeszcze nie widział spektaklu, powinien koniecznie go zobaczyć! Miłośników dobrej muzyki zapewniam, że będziecie wracać… ja byłam na każdym przedstawieniu od premiery w grudniu 2016!!!”

„(…)Byłam m.in. na tak wyjątkowych musicalach jak „Billy Eliot”, „Mamma mia” i „Titanic” w Londynie i muszę przyznać, że „Cudowne musicale” mogłyby zachwycić nie tylko trójmiejską publiczność. Przedstawienie poruszyło mnie dogłębnie. (…)”

Reżyseria: Karol Świtajski i Anna Markowska
Wsparcie przygotowania wokalnego: Martyna Kotarska
Choreografia: Kalina Porazińska, Marta „Czajna” Jaremin, Maksym „Meks” Grabarczyk i Paweł Beńko
Efekty świetlne: Setlight
Nagłośnienie: Offstage

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane