spektakl

Scena NAJ NAJ Czasoodkrywanie - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

spektakl

Scena NAJ NAJ Czasoodkrywanie - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

Scena NAJ NAJ Czasoodkrywanie - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020 - Bilety na spektakl teatralny

Scena NAJ NAJ Czasoodkrywanie - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020 | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Czasoodkrywanie - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

Czas na spotkanie z władcą zegarów, wskazówek i przesypującego się piasku. Spróbujmy razem poznać jego tajemnice.

Czy czas stoi, biegnie, a może płynie? Jak można go zatrzymać? Czy czas można zobaczyć? A może, jeśli się tylko postaramy, zdołamy go usłyszeć? Przed nami fascynujący świat sekund, minut, godzin, ale również dni, nocy i pór roku… Już czas wybrać się do teatru

"Czasoodkrywanie" to pierwsze w Rzeszowie przedstawienie przygotowane w nurcie teatru inicjacyjnego (pierwszego kontaktu dziecka z teatrem). Spektakl w prosty i w przystępny sposób opowiada o skomplikowanym zjawisku, jakim jest czas.

Drodzy "najnajowi" Rodzice i Opiekunowie,
aby pierwsze spotkanie Waszego dziecka z teatrem stało się początkiem wspaniałej przygody, warto pamiętać
o kilku podstawowych zasadach:

 • Wszyscy oglądamy spektakl, siedząc w pobliżu sceny, na poduszkach porozkładanych na wykładzinie, dlatego na widownię wchodzimy bez butów (w skarpetkach lub przyniesionym ze sobą obuwiu zamiennym). W przytulnej i kameralnej przestrzeni małej sceny znajduje się specjalnie wyznaczone miejsce, w którym przebieramy i zostawiamy obuwie.
 • Żywe reakcje małych widzów są mile widziane!
 • Kiedy przekroczenie bariery między sceną i widownią będzie bezpieczne, poinformujemy Was o tym. W spektaklu nie zabraknie momentu, kiedy zaproszone na scenę dzieci będą mogły nie tylko obejrzeć wszystko z bliska, ale również pobawić się teatralnymi rekwizytami. Jednak poza tym specjalnie wyznaczonym czasem przestrzeń sceny zarezerwowana jest dla aktorów.
 • Reakcje dzieci są niepowtarzalne, tak jak niepowtarzalne są same dzieci. Jeśli twoje dziecko zareaguje płaczem (ma w końcu do tego prawo!), najlepiej opuścić salę i wrócić do nas po chwili.
 • Nie rozpraszajcie uwagi dzieci, robiąc zdjęcia podczas przedstawienia - idealna chwila na uwiecznienie pierwszej wizyty w teatrze nastąpi pod koniec spektaklu, kiedy zaprosimy widzów do samodzielnego odkrywania tajemnic czasu.

  obsada: Ewa Mrówczyńska/Monika Szela (rola dublowana)
  Małgorzata Szczyrek/Jadwiga Domka (rola dublowana)

  czas trwania: 40 min

wiek od 2 lat

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo fajne przedstawienie dla najmłodszych: ciekawe, sympatyczne, ale myślę, że też interesujące dla rodziców. Polecam serdecznie!
świetne przedstawienie rozwijające nasze maluszki

Polecane