spektakl

Człowiek ja człowiek nikt - spektakl Amatorskiej Grupy Teatralnej na podstawie tekstu Edwarda Stachury

spektakl

Człowiek ja człowiek nikt - spektakl Amatorskiej Grupy Teatralnej na podstawie tekstu Edwarda Stachury

Człowiek ja  człowiek nikt - spektakl Amatorskiej Grupy Teatralnej na podstawie tekstu Edwarda Stachury - Bilety na spektakl teatralny
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Człowiek ja > człowiek nikt” jest interpretacją „Fabula Rasa” Edwarda Stachury z wykorzystaniem innych tekstów tego autora: fragmentów dzienników, zapisków, wierszy.

Dwoje aktorów-amatorów próbuje przedstawić myśl z „Fabula Rasa” w małej formie teatralnej. Inscenizuje spotkanie Człowieka Ja z Człowiekiem Nikt. Rozbieżność między nimi jest tak znaczna, że musi dojść do konfrontacji. Bo jak obcować z człowiekiem-nikt, który nieustannie tłamsi, neguje, nie uwzględnia naszych dążeń, chęci, oczekiwań, naszego ja?

Amatorska Grupa Teatralna powstała w 2015 roku z inicjatywy znajomych ze Skarżyska, Suchedniowa i Kielc. Pierwszym spektaklem w jej wykonaniu była „Wojna Chłopska” na motywach dramatu Jonasza Kofty, za który grupa otrzymała wiele wyróżnień. Od końca 2019 roku „Amatorska” działa w składzie: Anna Zaczek, Tomasz Juchniewicz i Michał Zaczek (oświetlenie).
Liczba miejsc ograniczona.

Wejściówkę kupisz także w kasie Amfiteatru przy ul. Parkowej 1 (płatność wyłącznie gotówką).

Miejsce: MOK „Amfiteatr” Radom, Kawiarnia Artystyczna, ul. Parkowa 1

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Człowiek ja człowiek nikt - spektakl Amatorskiej Grupy Teatralnej na podstawie tekstu Edwarda Stachury

Bardzo super,Swietnie zagrane i wyreżyserowane.Brawo
29.01.2022 09:30

Polecane z kategorii spektakl