spektakl

Czy jest na sali lekarz?

spektakl

Czy jest na sali lekarz?

Czy jest na sali lekarz? - Bilety na spektakl teatralny

Reżyseria: Zbigniew Lesień
Występują (wymiennie): Jacek Fedorowicz / Tadeusz Ross, Dariusz Gnatowski / Andrzej Zaborski, Piotr Pręgowski / Sylwester Maciejewski, Tomasz Stockinger, Viola Arlak, Alicja Kwiatkowska
„CZY JEST NA SALI LEKARZ”, to szalona, pełna absurdów i zabawnych nieporozumień, komedio-farsa, będąca odzwierciedleniem tego wszystkiego, co dzieje się w tzw. „służbie zdrowia”. Nieudolni, skorumpowani lekarze, brak lekarstw, szpitalny nieład, terminy badań sięgające nieskończoności, biurokracja, chamstwo i ogólny brak kompetencji. Szpital nadaje się w zasadzie do zamknięcia. Personel szpitala przez cały czas w napięciu oczekuje wizyty komornika. Kiedy ten wreszcie się zjawia… no ale w tym miejscu właśnie, musimy już zaciągnąć zasłonę tajemnicy, w nadziei, że widz przychodząc na spektakl, z ciekawości sam ją sobie odsłoni. W komedii jest również wątek miłosny, a nawet dwa, jest rywalizacja między lekarzami, jest nieoczekiwany zwrot akcji, który wszystko wywraca do góry nogami, jest też nawet „Hamlet” w amatorskim wykonaniu szpitalnego personelu. Całość jest przepleciona, łatwo wpadającymi w ucho, piosenkami oraz śmiesznymi dialogami, które sprawiają, że publiczność szybko odnajduje i konfrontuje swoje własne doświadczenia, które zdążyła zdobyć w kontaktach z naszym, stojącym na głowie, systemem lecznictwa. Dwie godziny dobrej zabawy. To trzeba zobaczyć!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Czy jest na sali lekarz?

Zabawne, jednak spodziewałam się czegoś innego.
Aktorzy OK, Tematy poruszane w spektaklu MARNOTA (pewnie to wina autora tekstów). Poziom tekstów denny. Najgorszy kabaret jest lepszy.
Artystycznie słabiutkie. Krótkie przedstawienie (na szczęście) bez większych treści i z kiepskimi dowcipami. Humor delikatnie mówiąc nie najwyższych lotów z przerysowanymi postaciami, które chyba bawią się lepiej od widzów. Nie polecam.
PO TAK UZNANYCH AKTORACH SPODZIEWAŁEM SIĘ DUŻO WIĘCEJ, WYSTĘP ŚREDNI, BEZ SZAŁU
Bylam zaszokowana fatalnym poziomem artystycznym wydarzenia .Szkoda czasu i pieniedzy.
Zarty na poziomie serialu "Daleko od noszy" niestety :-( Ja jestem rozczarowana ..szkoda bo obsada byla calkiem niezła a sztuka słaba
beznadziejnie pod każdym względem
Niestety poziom artstyczny spektaklu zmusił mnie do opuszczenia teateu w przerwie. Zwyczajnie szkoda czasu.
Nazwiska Wielkie stąd może i spore oczekiwania. Spektakl na niskim poziomie przedstawienie ratuje "salowa". Podsumowując szkoda czasu.

Polecane z kategorii spektakl