spektakl

Dialog - Teatr Tańca Memento

spektakl

Dialog - Teatr Tańca Memento

Dialog - Teatr Tańca Memento - Bilety na spektakl teatralny

Premiera spektaklu Teatru Tańca Memento

Teatr Tańca Memento zaprasza na kolejną premierę teatralną do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tym razem grupa wystawi spektakl pt. „Dialog”. Premiera odbędzie się w niedzielę, 24 marca o 17:00 w WCK.

„Dialog” to spektakl taneczny skupiający się wokół tematu zawiązywania ludzkich relacji i komunikacji człowieka z drugą osobą. Młodzi aktorzy zabiorą widzów w świat refleksji nad momentem poznawania drugiego człowieka i tego, jak wiele emocji wywołuje w nas spotkanie. Teatr Tańca Memento w sposób metaforyczny, za pomocą ruchu, tańca i słowa będzie chciał przedstawić świat wewnętrzny człowieka i tym samym pokazać, jak wygląda droga do porozumienia oraz droga do serca drugiej osoby.

- Czy tylko słowami wyrażamy siebie? Jak ciężko jest nam odsłonić duszę przed drugim człowiekiem? Co zrobić, by móc zaufać? Czy potrafimy jeszcze ze sobą rozmawiać? Te pytania skłoniły nas do stworzenia kolejnego przedstawienia, które w marcu pokażemy publiczności w WCK – mówi Małgorzata Karwot, reżyser spektaklu.

Spektakl "Dialog" został przygotowany przez najstarszą Teatru Tańca Memento działającego w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA. Przedstawienie wyreżyserowała Małgorzata Karwot. Za światło odpowiedzialni są Agnieszka Wizner i Radosław Bujok. W spektaklu wystąpią: Małgorzata Karwot, Bartłomiej Chwoła, Dominika Ryszka, Ewa Hynek, Mateusz Soboszek, Oliwia Pawlusińska, Patrycja Amborska, Paulina Kaźmierczak, Paulina Kotowska, Sabina Chojecka, Wiktoria Czaplak, Wiktoria Świtała, Zuzanna Włoczek, Weronika Pielorz, Karolina Leśniewska, Izabela Rosińska, Danuta Badura, Natalia Knesz, Kaja Materzok. Głosu w spektaklu użycza Patrycja Majdak. Autorem tekstów jest Małgorzata Karwot.

- To kolejna premiera naszej grupy Memento, podczas której młodzi aktorzy z pewnością zaskoczą wodzisławską widownię swoimi scenicznymi pomysłami i dojrzałością. Ich spektakle są zawsze pełne refleksji i wzruszeń, które zostają w widzach na długo - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Teatr Tańca Memento działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od 2007 r. Zrzesza prawie 70 tancerzy od dzieci w wieku od 5 lat po dorosłych do 25 roku życia. Specjalizują się w różnych stylach tańca - od wszelkich odmian street dance, poprzez taniec współczesny, modern po lirycal jazz i jazz. Swoje choreografie łączą w taneczne spektakle. Memento ma na swoim koncie kilkanaście przedstawień, m.in. „Przebudzenie”, „Machina”, „Dziecko Lasu”, „Kontrasty”, „Oto człowiek”, „Wolni niewolni”, „Mały i Duży Książę” i inne. „Dialog” jest pierwszą premierą z trzech zapowiadanych w grudniu spektakli na rok 2019. Informację na temat wszystkich przedstawień Teatru Tańca Memento można znaleźć na stronie internetowej Wodzisławskiego Centrum Kultury www.wck.wodzislaw-slaski.pl oraz w mediach społecznościowych.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Informacje na www.wck.wodzislaw-slaski.pl

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dialog - Teatr Tańca Memento

Brawo! Brawo! Brawo! Spektakl zachwycił nas, jak i zaproszonych przez nas gości. Niezwykły nastrój niewątpliwie zbudowała świetna i trafnie dobrana muzyka oraz przemyślane oświetlenie. Proste rekwizyty, skromne kostiumy, krótkie ale wymowne teksty, a przede wszystkim taniec tych młodych utalentowanych ludzi stworzyły niezapomniany klimat. Każdy ich ruch i gest wyrażał emocje, które możemy zaobserwować we współczesnym świecie i nie wszystkie muszą nam się podobać. Budowanie właściwych relacji z drugim człowiekiem okazuje się trudne, ale nie jest niemożliwe, a to dzięki miłości, która jest największym darem od Boga. Dziękujemy Wam za cudowne chwile i za przypomnienie nam, że rozmowa jest kluczem do porozumienia, ,,po­maga nam obiek­tywnie zobaczyć, usłyszeć i zro­zu­mieć siebie i innych... ". Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie. Pozdrawiamy.
Coś wspaniałego!!!
SUPER WYSTĘP. BRAWA DLA CALEJ EKIPY.
Spektakl na wysokim poziomie artystycznym. Przesłanie moralne niezwykle trafione w dzisiejszych czasach. Gorąco polecam !!!
Występ na bardzo wysokim poziomie. Bardzo tematyczny i dający do myślenia. Oby tak dalej BRAWO ;-)
Występ rewelacyjny. Bardzo wysoki poziom spektaklu za niską cenę. Mądre przesłanie, skłania do wielu przemyśleń.
Występ niesamowity! Wielkie brawa dla TT Memento. Z chęcią zobaczyłabym go jeszcze raz

Polecane z kategorii spektakl