spektakl

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

spektakl

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl Studia Teatralnego “KADR” na podstawie filmu “Perfetti sconosciuti” Paola Genovesego. Reż. Andre de la Cruz.

Grupa przyjaciół podczas wspólnej kolacji postanawia, w ramach niewinnej zabawy, czytać na głos każdy przychodzący sms, a każdą rozmowę telefoniczną prowadzić w trybie głośnomówiącym. Co z tego wyniknie? Czy naprawdę nikt nie ma nic do ukrycia? Czy ich związki przetrwają taką próbę?

Obsada: Zosia Justyńska, Tomasz Konopka, Gloria Lipińska, Marcin Safaryn, Ireneusz Wojaczek, Joanna Wykrytowicz, Patrycja Zabiegła

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

To było ostatnie wystawienie spektaklu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" w DK Kadr gdzie powstał w 2018 r. jako spektakl dyplomowy rocznego studium aktorstwa o czym poinformował reżyser Andre de la Cruz. Na scenie  pojawiają się dwie pary, dwie kobiety solo i solo mężczyzna oraz ich komórki przez które  w przestrzeń trafiają treści sms-ów i wyznania osób o których istneniu w ten sposób dowiadauje sie zaprzyjaźnione grono. Znika pewność siebie, pewność co do partnera, padają zwierzenia osobiste dotychczas skrywne. Choć towarzystwu niejednokrotnie nie jet wesoło a robi się w nim gorąco, w grze aktorów jest szczypta dramatyzmu i garść komizmu dzięki czemu ja i inni widzowie, których była pełna sala, świetnie się bawili. Bogna Tomaszewska
Super! Fajna ekipa aktorów, obejrzałam z przyjemnscią, piękna sala, w ostatnim rzędzie trochę słabo słychać.
Fajna sztuka grana przez naturszczyków. Polecam super sprawa.
spektakl świetny, gra aktorska wyśmienita
Polecam spektakl, ciekawa żywiołowa akcja pokazująca młodych ludzi, w dzisiejszym świecie? Dobrze spędzony wieczór. Dziękuję
"Dobrze się kłamie” to zdecydowanie dobrze wykonana praca. Nie tylko reżysera, lecz też aktorów. Bardzo udany wieczór.
Świetne! Mocno polecam!
Spektakl genialny ! Ogromne poczucie humoru, pełen profesjonalizm! Zdecydowanie polecam :)
Rewelacyjny spektakl, szybka akcja, dużo humoru. Więcej takich, polecam z czystym sercem
Bawiliśmy się bardzo dobrze 05.03.2019 20:48
przyjemna komedia, niesamowity wokal jednej z aktorek, który był największym zaskoczeniem podczas całego spektaklu. Dobrze dobrane postaci do osobowości aktorów, gra na zadowalającym poziomie, sam pomysł na scenariusz i obsadzenie go rzeczywistości która dotyczy każdego z nas bardzo celny.
Super zabawa, aktorzy dali radę, pełna profeska :). Jestem zachwycony i każdemu to powiem.
Występ bardzo fajny, ciekawy. Dobrze zagrane role. Naprawdę dobrze się bawiłam i miło spędziłam czas. Jedyny minusik to to, że pokaz zaczął się z opóźnieniem, z powodu zbyt późnego zaczęcia wpuszczania na salę widzów.
Rozkręcało się po woli,ale efekt bardzo dobry, i do śmiechu i refleksji. Bardzo ciekawe przedstawienie poleciłem znajomym, jeśli będziecie jeszcze grali...
Mam bardzo dobre wrażenia ze spektaklu. Dobry poziom artystyczny - zarówno aktorstwo, jak i scenografia. Fajny scenariusz - sporo humoru i trochę wiedzy o życiu i relacjach międzyludzkich. Pełna sala widowni. Dobra organizacja wydarzenia. Chętnie wezmę udział w podobnych imprezach. Polecam!
Super przedstawienie, jeszcze aktorzy muszą popracować nad warsztatem i nad tremą ale ogólnie świetny pomysł i wykonanie- gratulacje!!! i dziękuję.
Okazało się że jest to teatr amatorski co bardzo wyraźnie było widać i słychać w technice aktorów. Szacunek dla nich, że mają czas i ochotę bawić się w teatr ale nie przypominam sobie aby taka informacja była w opisie tego wydarzenia. Niewątpliwą korzyścią z obejrzenia tego spektaklu jest docenienie rzemiosła profesjonalnych aktorów. Jednak jest to zawód i jak każdego innego trzeba się go porządnie wyuczyć. Oczywiście organizatorzy byli fair bo wejściówki były bezpłatne. Jednak to z kolei spowodowało specyficzny skład widowni (liczne rozmowy, odpalanie telefonów komórkowych itp). Również od strony organizacyjnej było kilka niedociągnięć. Mieliśmy za to okazję obejrzeć profesjonalną i w miarę wygodną salę widowiskową. Nie wiedziałem, że Dom Kultury Kadr taką posiada.

Polecane z kategorii spektakl