Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

spektakl

Dobrze, że jesteś

spektakl

Dobrze, że jesteś

Dobrze, że jesteś - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

sala: Broadway
wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

To opowieść o przyjaźni wystawianej na próby, ale przede wszystkim o mądrości ukrytej w dojrzałym wieku. Dwaj obwoźni handlarze, znający się do dawna, czekając na klientów opowiadają historię o starym psie. Burka wyrzucił z domu właściciel, ponieważ uznał, że ten do niczego się już nie przyda. Osamotniony pies idzie do lasu, gdzie próbuje znaleźć dom, przy okazji spotyka różne postaci, którym dzięki swojej życiowej mądrości skutecznie pomaga. Wśród nich jest na przykład niedźwiedź Zygmunt, który czując się starym i niepotrzebnym, bezskutecznie próbuje umrzeć. Towarzystwo Burka i jego mądre argumenty, przywracają Zygmuntowi siły oraz chęć do życia. Ostatecznie wszystko dobrze się kończy, bo każdy, nawet ten, któremu zdarza się popełniać błędy i zachować okrutnie, chce się czuć potrzebny i pragnie mieć kogoś bliskiego.

Spektakl zrealizowany jest w konwencji teatru przedmiotu oraz form improwizowanych – wszystkie rzeczy, które przynoszą ze sobą sprzedawcy, grają i zostają wykorzystane do opowiedzenia historii.

Spektakl Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Scenariusz i reżyseria: Joanna Gerigk
Scenografia: Michał Dracz
Muzyka: Sebastian Ładyżyński
Występują: Kamil Król i Paweł Pawlik

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Dobrze, że jesteś

Pouczająca, zabawna i fajnie zagrana opowieść. Miła obsługa DK.
Wojtek M. 04.06.2019 15:04
Występ bardzo dobry. Spektakl może być trudny do zrozumienia dla najmłodszych.
Widz1 03.06.2019 15:43
Kolejne świetne przedstawienie tego teatru. Ważna opowieść o starzeniu się, mądrosci towarzyszącej starości. Doskonała gra aktorow, świetna scenografia i rekwizyty. Świat, w ktorym można stworzyć COŚ z niczego. Serdecznie polecam!
Alex 03.06.2019 09:53
Wspaniały spektakl, pokazujący jak za pomocą środków teatralnych można wyczarować wspaniałą opowieść, dzięki żywym ludziom- aktorom, których nie zastąpią żadne super techniczne efekty.
marta 03.06.2019 08:31

Polecane z kategorii spektakl