spektakl

Dorotka w Krainie Oz

spektakl

Dorotka w Krainie Oz

Dorotka w Krainie Oz - Bilety na spektakl teatralny

Pośród rozległej, wyschniętej prerii, na farmie w Kansas, mieszka Dorotka, której dni upływają na marzeniach i zabawach z ukochanym psem Toto. Beztroskie chwile zostają przerwane przez konflikt z Panią Gulcz, miejscową despotką, która grozi dziewczynce i jej wujostwu odebraniem Toto, z powodu rzekomych szkód i zagrożenia jakie pies powoduje. "Same kłopoty...Myślisz, że jest gdzieś miejsce gdzie się nie miewa kłopotów? Myślisz, że ono istnieje?"-zastanawia się Dorotka.

Wskutek szalejącego tornada Dorotka i Toto zostają przeniesieni do kolorowej Krainy Manczkinów. Wydawać by się mogło, że ucieczka przed zagrażającą Panią Gulcz to dobre rozwiązanie, ale przecież… „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!”. Zrozpaczona dziewczynka szuka rozwiązania, które pozwoli jej wrócić do domu. Na swojej drodze spotyka Stracha na wróble, Drwala i Lwa, którzy towarzyszą jej w drodze do wielkiego Czarnoksiężnika z Oz. Ma on spełnić jej marzenie o powrocie do ukochanego Kansas.

Czy wędrowcy dotrą do Krainy Oz? Czy Czarnoksiężnik spełni ich marzenia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dorotka w Krainie Oz

Cudowna i porywająca sztuka !
Wspaniały spektakl pełen niespodzianek. Gra aktorow poprostu mistrzostwo 😊 polecam wszystkim ogladac przedstawienia w rezyserii pana Tomasza 😊 wyglada na to, ze w naszym malym miescie mozna cos ciekawego w koncu obejrzec. pozdrawiam
wspaniały spektakl. niezwykła muzyka i super efekty świetlne. doskonali aktorzy. Polecamy!!!
Wspaniały spektakl. Gratuluję! Doskonała gra aktorska, świetna muzyka i scenografia. Warto przekazać ofertę szkołom. Przedstawienie powinny zobaczyć wszystkie dzieci z klas 1 - 3 i przedszkoli. Z niecierpliwością czekam na kolejne występy.
Rewelacyjny spektakl , gra aktorska na 6 , Muzyka i scenografia cudowna. Gorąco polecam zarówno dla dzieci i dorosłych . Czekam na nastepny
Super występ, świetna gra aktorów, piękne kostiumy i scenografia !
Fantastyczne przedstawienie!
S U P E R! Polecam każdemu - temu małemu i większemu!
Jestem po wrażeniem wspaniałej gry aktorskiej i efektów światła,dzwięku oraz dekoracji.Wielki szacunek i uznanie dla WSZYSTKICH!
Gratulacje dla grupy teatralnej '"Otwarte drzwi"
Przepiękna plastyka i muzyka w spektaklu.
bardzo piękne przedstawienie ..polecam

Polecane z kategorii spektakl