spektakl

Droga - Teatr Tańca Passio

spektakl

Droga - Teatr Tańca Passio

Droga - Teatr Tańca Passio - Bilety na spektakl teatralny

Zapraszamy na spektakl pt. „Droga” w wykonaniu Teatru Tańca Passio i choreografii Bartosza Anczykowskiego solisty Polskiego Baletu Narodowego, nagradzanego w Polsce i za granicą.
Spektakl odbędzie się w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w sobotę 17 października 2020 o godzinie 18:00.

“Droga” jest już trzecią premierą zespołu, ale pierwszą w której jednocześnie na scenie tańczy ponad 20-tu młodych i dorosłych tancerzy. ​Zespół tworzą dzieci, młodzież oraz dorośli uczestnicy zajęć tanecznych Szkoły Tańca i Baletu "Piruecik". Spektakl skierowany jest do miłośników tańca w każdym wieku.

W swoim życiu każdy z nas ku czemuś zmierza. Czasami wybieramy wyjątkowo kręte ścieżki, czasami jest to punkt na mapie, czasami zaś coś ukrytego głęboko w nas samych. Dla niektórych liczy się jedynie ostateczny cel, inni rozkoszują się samą wędrówką, która kształtuje ich charaktery i pogląd na świat. Ziemia, powietrze, woda i ogień, to cztery żywioły, które towarzyszą drodze w spektaklu tanecznym Bartosza Anczykowskiego.

Teatr Tańca “Passio” – grupa teatru tańca powstała w 2019 roku przy Szkole Tańca i Baletu „Piruecik”, w jej skład wchodzą dzieci, młodzież oraz dorośli uczestnicy zajęć tanecznych szkoły. W latach 2018-2019 przygotowane zostały trzy premiery: „Fado”, „Spirit”, „Thriller”.

Bartosz Anczykowski ​- solista Polskiego Baletu Narodowego. Ukończył Państwową Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz Académie de Danse Classique Princesse Grace w Monte Carlo. W sezonach od 2000 do 2009 pracował na stanowisku solisty w Thüringen Ballett, Altenburg-Gera. Zdobywca: Brązowego Medalu w kategorii seniorów w Concorso „Eurocity città di Livorno” i IV miejsce VI Międzynarodowego Konkursu Baletowego w Jackson (1998), dwukrotnie nagrody od dla najlepszego tancerza solisty kraju związkowego Turyngia (2002 i 2005), nagrody Krytyków Turyngii „Ulubiona Twarz Teatru” dla najpopularniejszego solisty baletu (2007, Gera). W latach 2009-2017 solista Polskiego Baletu Narodowego. W swojej karierze występował na wielu scenach świata: Niemcy, Francja, Monte-Carlo, Włochy, Dania, Szwajcaria, Bułgaria, Rosja, Chiny, USA. Współpracował z wieloma światowymi choreografami. W dorobku choreograficznym posiada projekty realizowane m.in. w Teatrze Wielkim, Den Norske Opera Ballet.

Bilety na spektakl dostępne na stronie www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury Stare Babice.
Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 28 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn., wt., czw., pt. w godz. 8:00-16:0 i śr. w godz. 10:00-18:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Droga - Teatr Tańca Passio

wyjątkowe przeżycie

Polecane z kategorii spektakl