spektakl

Dziadek do orzechów

spektakl

Dziadek do orzechów

Dziadek do orzechów - Bilety na spektakl teatralny

Czas trwania: 80 min - bez przerwy
Obsada: Ucznie Szkoły Tańca i Sztuki Baletu MASH ART w Żyrardowie.
Muzyka: Piotr Ilijicz Czajkowski
Reżyseria i choreografia: Grzegorz Maślanka
Kostiumy: Grzegorz Maślanka

Wigilijny wieczór była bardzo magiczny - tak też było w domu Klary, gdy niespodziewanie na przyjęciu rodzinnym pojawił się tajemniczy gość.
Zebrani szybko zorientowali się, że jest to Drosselmeyer - znany wszystkim Czarodziej, a przede wszystkim wujek Klary. Kochał Klarę nad życie i zawsze przygotowywał dla niej niespodzianki!
Tak też było i tym razem! Jego magiczna różdżka ożywiła prezenty, ozdoby choinkowe zaczęły tańczyć! Gdy wszyscy goście poszli spać, a na zegarze wybiła godzina dwunasta z zakamarków wypełzły myszy. Opanowały sały salon a z bałaganu zrobiły tron dla swojego Króla. Jako potężny i stary Król nie miał całego uzębienia, ale posiadał berło i mysią koroną. Klara słysząc hałas przebudziła się i widząc mysie harce, schowała się za choinką. Zapomniała o Dziadku do orzechów, który stał się łupem Króla Myszy. Łzy Klary ożywiły Ołowianych Żołnierzy, które wkroczyły do akcji! Rozpoczęła się prawdziwa walka dobra ze złem. Czy Żołnierze ocalą Dziadka do orzechów? Czy Klara będzie bezpieczna? A może to Król Myszy zwycięży i uwięzi Klarę? Przekonajcie się sami przychodząc na nasz spektakl!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dziadek do orzechów

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl